TurkCoder.TK
Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat | Antalya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık (0542/651/50/42)
ANTALYA:0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Antalya evden eve asansörlü nakliyat hizmetlerinde uygun fiyat kaliteli hizmet sunuyoruz.

Son yıllarda teknolojinin de giderek kendini geliştirmesi ile nakliyat işlerinde de teknoloji yerini almış durumda. Bunun için birçok büyük ve kaliteli nakliyat firması güncel nakliyatta olan gelişmeleri takip ederek ne gibi gelişmeler ve ya da taşıma konusunda ne gibi değişiklikler oluyor her birini takip ederek kendi bünyelerine tüm bu gelişmeleri adapte etmeye çalışıyorlar. Ne de olsa nakliyat sektöründe de büyük bir rekabet yaşanmakta ve bütün büyük, kaliteli ve yıllar içinde kendini birçok kez ispatlamış nakliyat firmaları da bu rekabette en üstte olmak istiyor.Ayrıca bünyesine kattığı hiçbir müşterisini sonraki işlerde başka bir nakliyat firmasına kaptırmamak için müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına uğraş veriyor. İşte bu rekabetin en önemli durumlarından biri de asansörlü nakliyat sistemleridir. Eski zamanlarda en büyük sorunlardan biri eşyaların nasıl araca yüklenmesi meselesiydi. Birçok kez merdivenlerden indirilen eşyalar büyük zararlar görür ve eğer eşyalar sigortalı ise bu durum nakliyat firmasına kalırdı.

Her ne kadar evden eve nakliyat firması bünyesindeki çalışanlar profesyonel olsa da mutlaka eşyaları taşınması sırasında bu gibi sıkıntılar doğardı. Ancak artık asansör sistemleri var ve bu sistemler kaliteli araçlara monte edilmiş vaziyettedirler. Bu sayede daire hangi katta olursa olsun.Antalya evden eve asansörlü nakliyat ya da diğer tüm şehirlerdeki nakliyat işleri için asansör sistemleri daireye doğru araç üzerinden uzanır her türlü eşya daireden kolay bir şekilde araca yavaşça indirilir.

Antalya Asansörlü Nakliyat Sistemi Sayesinde Nakliyat Daha Kolay

Ve bu sayede artık eskisi gibi hiçbir eşya en ufak bir zarar görmeden araca muntazam bir şekilde indirilir ve yine dikkatli bir şekilde yerleştirilerek müşterinin istediği adrese nasıl emanet alındıysa o şekilde teslim edilir. Üstelik yine bu sayede zamandan da kazanılmış olur nakliyat süresi oldukça düşer. Tabii bununla birlikte Antalya Nakliyat çalışanlarının yorgunluğu da en aza indirilmiş ve buna paralel olarak bu da fiyatlara yansıyarak daha düşük nakliyat fiyatları çıkar. Yani bir asansör sistemi yapılacak olan bir nakliyatta birçok durumu olumlu şekilde etkiler. Genel olarak tüm eşyaları balkondan alarak araca yükleyen bu asansör sistemlerinde 300 kg a kadar eşya indirilebilmektedir.

Ayrıca balkonların dar ya da geniş olmasının da hiçbir önemi yoktur ve her şekilde eşyaların taşınma işi yapılabilir. Bir diğer taraftan asansör sistemleri için şu an iki farklı asansör sistemi tipi bulunmaktadır. Bunlardan biri modüler, yani kurmalı tip asansörlerdir. Bir diğeri ise Teleskopik, araç üstü asansör sistemi tipidir ki, bu sisteme genel olarak en fazla kullanılan asansör sistemi arasında geçmektedir. Bunun nedeni ise bu ikinci tip asansör sistemi sayesine daha yukarıda kalan apartman dairlerine daha kolay ulaşılma imkânı bulunur.

Antalya evden eve asansörlü nakliyat için ya da birçok farklı şehirdeki apartman dairlerinde kullanılacak olan asansör sistemlerinden modüler, yani kurmalı tip asansör ele alınırsa, rayları birbirlerine birleştirmek sureti ile oluşturulmaktadır ve taşıma işinde kullanılacak olan nakliyat kamyonunda çok daha az yer kaplamaktadır.

Antalya Asansörlü Nakliyatta Kullanılan Farklı Asansör Tipleri

Ancak bu tip asansör sistemleri en fazla 200 kg kadar yük kapasitesinin erişebilmektedir. Bu  sistem genel olarak ev elektriği aracılığı ile çalışır ve büyük olduğundan korkulmasına gerek yok. En fazla bir elektrik süpürgesi kadar elektrik kullanarak çalışır. Adı üstünde modüler olduğundan dolayı istenilen her hangi bir yere rahat bir şeklide kurulabilir. Ayrıca her hangi bir ses çıkarmadığı için çevreye hiçbir şekilde gürültü kirliliği yapmaz.

Antalya evden eve asansörlü nakliyat şirketinin genel olarak 3 ya da 4 çalışanın olması gerekir ve 4. Ya da 5. Kata kadar oldukça sağlıklı bir şekilde çalışırlar. Ancak hangi balkondan eşya taşınacak ise onun alt ya da üst komşu balkonuna bağlanması şarttır ve kurulum konusunda 40 ya da 50 dakika içinde kurulum yapılır. Teleskopik, yani araca bağlı olan asansör sistemine gelinecek olursa, genel olarak ray sistemi tek parça halindedir ve raylar birbiri içinden çıkarak eşyası alınacak balkona doğru yükselir. Araca tamamen monte edilmiş bir sisteme sahiptir. Kurulum konusunda modülerden farklı olarak taşınacak dairenin olduğu noktaya elbette bağlı olduğu araçla beraber gelmek zorundadır.

Bununla birlikte  Antalya evden eve asansörlü nakliyat için tam 12. Kata kadar hiçbir sorun çıkmadan rahat bir şekilde ulaşır ve bu noktadaki eşyaları her hangi bir sıkıntı çıkmadan kolay bir şeklide araca indirir. Bu tip asansör sistemi kurulumu için sadece bir kişi yeterlidir ve kurulumu en fazla 10 dakika alır. Eğim açısında 45 dereceye kadar bir eğim yakalayabilir fakat asansörün bağı olduğu araç ile ev arasında en fazla 10 metre mesafe olmak zorundadır.

Ayrıca sadece balkon değil, aynı zamanda pencereye de kurulabilir ve 300 kg kadar eşya taşıma kapasitesine sahiptir. Görüldüğü gibi iki farklı asansör sitemi için de birbirinden farklı avantajları bulunmaktadır. Ancak genel olarak daha çok kullanılan sistem genel olarak teleskopik, yani araca bağlı olan sistem kullanılmaktadır.

Antalya’da Asansörlü Nakliyatın Maliyetleri Düşüktür

Tabii her iki asansör tipi için de kullanılan işçi sayıları ve kullanılan malzeme aynı olduklarından dolayı maliyette herhangi bir artık söz konusu değildir. Bu yüzden artık hiçbir büyük ve kaliteli nakliyat firmasının vazgeçemeyeceği bu asansör sistemleri nakliyat işleri için olmazsa olmazlar arasındadır ve ayrıca aynı zaman da bir nakliyat firmasının kalitesinin belirlenmesinde çoğu zaman bir ölçüt olmaktadır.

Bu nedende dolayı da artık tüm büyük ve kaliteli nakliyat firmaları ister şehirlerarası isterse de şehir içi nereye gidilirse gidilsin, asansör sistemleri bir nakliyat için kullanılacak olan, alanında uzman çalışanlar ya da kaliteli araçlar kadar önemli bir hale gelmiştir. Tabii   Antalya evden eve asansörlü  nakliyat için bu asansör sistemlerinin kurulacağı araçlar da bu sistemler kadar kaliteli ve dayanıklı olmak zorundadır.

Genel olarak şehir içi ya da şehirlerarası her yere kullanılan araçlar tır, kırkayak ya da birçok farklı büyük kamyon gibi araçlar olduğu için bu aralara bağlanacak olan asansör sistemlerini kaldıracak kadar kaliteli olmalıdırlar. Bir diğer taraftan evden eve nakliyat için nakliyat firmasının müşteriye sorduğu bir soru da apartmanda insanların normal olarak kullandıkları asansör var mı olur. Bunun nedeni ise bazı eşyalar nakliyat asansör sistemleri ile indirilemez ya da ufak tefek şeyler gerek duyulmaz. Bunun için de nakliyat çalışanları sürekli olarak in çık yapmamak için asansörleri kullanırlar.

Bu da elbette Antalya evden eve asansörlü  nakliyat fiyatlarında düşüş yapacağı için bir apartmanın asansörü olması hem kar ettirir hem de işlerin daha çabuk bitmesini sağlar. Asansör sistemleri ile artık eşyalarını taşıtacak herkes büyük bir gönül rahatlığı içinde nakliyat firmaları ile çalışmakta ve yükte ağır ve değerli eşyalarının asansör sistemleri ile indirilirken bunu görmesi içini rahatlatır. Sonuçta ne duvara sürtünme vardır ne daha farklı her hangi bir hasar nedeni. Bu yüzden asansör sistemleri artık hem müşteri için hem de nakliyat firması adına olmazsa olmazlar arasında yerini almıştır.

Antalya Asansörlü Nakliyat

Antalya Asansörlü nakliyat ile taşıma olanakları daha kolay hale getirilmiştir. Bir çok Antalya nakliye şirketleri tarafından kullanılan asansörlü sistem sayesinde eşyaların zarar görmesi engellenmek istenmiştir. Evden eve nakliyat konusunda en büyük sıkıntıların başında yüksek katlı binalara nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Çünkü çok katlı binalarda eşyaların çıkarılması bir hayli güçtür. Bütün eşyaların bu şekilde taşınması hem zahmetli hem de eşyaların zarar görebilmesine neden olabilmektedir.

Firmamız eşyalarınızın zarar görmesini engellemek amacıyla asansörlü taşımacılık sistemini kullanmaktadır. Bu sayede yüksek katlarda bile otursanız eşyalarınız asansör yardımıyla alınarak zarar görmez.

Antalya asansörlü nakliyat hizmetinin en büyük faydalarından biri de çevrede herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde eşyaların taşınmasına yardımcı olmasıdır.

Bu sebeple firmamız nakliye konusunda kendisini sürekli geliştirerek asansörlü taşımacılık sistemini sürekli bir şekilde kullanarak, kaliteli bir taşıma hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Asansörlü nakliyat işleminde kullandığımız asansörler firmamıza aittir.

Antalya Asansörlü Taşıma Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?
Antalya asansörlü evden eve nakliyat sistemini kullanan Antalya Nakliyat evinizin balkonuna modüler asansörlü taşımacılık sistemini kurar. Bu sayede apartmanda bulunan merdivenlerin dar veya geniş olması ya da çok yüksek bir katta oturmanız gibi problemler ortadan kalkar.
Bu sistem sayesinde eşyalarınız balkondan çıkarılarak herhangi bir zarar görmeden asansör sitemine yerleştirilerek aşağıya indiriliyor. Eşyaların yeni adresine teslimatında da yine aynı şekilde asansörle taşımacılık sistemi kullanılarak eşyalarınızın çıkarılması sağlanıyor. Bu sayede eşyalarınız bir sürü merdiven inip çıkma derdinden kurtuluyor. Özellikle buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi büyük elektronik ürünlerin çok fazla darbe almaması ve sallanmaması, zarar görmemesi açısından çok önemlidir.
Asansörlü nakliyat sistemi sayesinde oluşabilecek bütün zararlar ortadan kaldırılıyor. Antalya asansörlü nakliyat fiyatları hizmetini ekstra bir maliyet koymadan sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Daha iyi ve daha kaliteli bir nakliye işlemi için asansörlü sistem olmazsa olmazlardandır. Bu sebeple asansörlü sistem firmamızın sürekli kullandığı bir sistemdir.Sizlerde nakliye işlemleriniz için asansör sistemi bulunmayan bir nakliye firması yerine firmamızı ziyaret etmeniz yerinde olacaktır.
Asansörlü Nakliyat Sistemi Neden Kullanılmaktadır?
Antalya asansörlü nakliyat Antalya hizmetleri sunan firmamızın amacı sektörde en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan firma olmaktır. Bu sebeple sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen firmamız gelişen teknolojiyi kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini engellemek istemektedir.
Firmamız işinde uzman ve deneyimli personelleri, çalışma prensibi, nakliye sırasında kullandığı ekipmanları ile kaliteli bir nakliye hizmeti sunmaktadır.
Antalya Asansörlü Nakliyat Fiyatları Nasıldır?
Antalya asansörlü nakliyat fiyatları normal nakliye fiyatlarından farklı değildir. Asansörlü nakliye sistemimiz firmamızın bir demirbaşıdır. Bu sebeple ekstra bir fiyatlandırma koyulması söz konusu değildir. Zaten bu sistemde ekstradan işçi çalıştırılması da söz konusu olmadığından dolayı maliyetleri arttırıcı bir etkisi bulunmaz. Kapalı kasa mobilya kaplama araçlarımız da yine firmamıza aittir.
Antalya Asansörlü Nakliye ve Asansör Kiralama Hizmetleri
Antalya il merkezi ve ilçelerinde ihtiyaç sahibi kişi ve kuruluşlar için lift, vinç olarakta tabir edilen  Antalya asansör kiralama  hizmetimiz de vardır. www.antalyaborabeynakliyat.com sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsniz.
11 Eylül 2017
Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat için yorumlar kapalı
614 kez görüntülendi