TurkCoder.TK
Ankara Evden Eve Nakliyeciler | Antalya Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Antalya Evden Eve Nakliyeciler

Ankara Antalya Evden Eve Nakliyeciler

ANKARA ANTALYA ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT AMBARI 

Ankara merkez ve ilçelerinden Antalya merkezine & ilçelerine parsiyel yük taşımacılığı yapan nakliyat firması; Her türlü büyük küçük nakliyat araçları Antalya BOrabey Nakliyat  (Asansörlü Nakliyat/Antalya Nakliye/Evden Eve Taşıma/Kamyon/Antalya Taşımacılık/ısuzu, iveco,mitsubişsi Nakliye/Kamyonet, Taşimacılık/Panelvan, Üzeri Açık veya Kapalı Kasa araçlarımızla hizmetinizdeyiz…

Ayrıntılar için bizi arayınız:0242 346 50 42 >0542 651 50 42 || 0532 135 53 42 

ANKARA/ANTALYA ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT AMBARLARI ANKARA/ANTALYA ARASI NAKLİYE FİRMALARI ANKARA/ANTALYA EKONOMİK TAŞIMA FİYATLARI/ANTALYA PARSİYEL YÜK ARAÇLARI ANKARA/ANTALYA ARASI NAKLİYAT KAMYONLARI,EVDEN EVE TAŞIMA,

 Ankara’dan Antalya şehirler arası parsiyel taşıma, Antalya nakliyat ambarı, Antalyaya giden nakliyat firmaları, Antalyada çalışan Ankara nakliye şirketi, Antalya şehirler arası parça yük taşımacılığı, Antalya parça eşya nakliyatı, Antalyanın nakliyat kamyonu, Antalyade gidiş dönüş nakliye araçları, Ankara ilinden Antalya çalışan nakliyat ambarı, Ankaradan Antalya’ya gidecek olan parsiyel yüklerin sevkiyatı, Eşya yada malzemelerin nakliyat maliyetleri hesaplama…

Ankara’da bulunan şaşmaz ambarı Ankara, Ostim ambarı Ankara, Sincan ambarı Ankara, Gölbaşı ambarı Ankara, Nakliyeciler sitesi şubelerinden taşıma işlerinizi yapmaktayız. Ankara Antalya arası kaliteli taşımacılık hizmetlerimizden sizlerde faydalanın.

Ankara Antalya Arası; Ankara Antalya evden eve nakliyat, Antalyaı ağır yük nakliyesi, Antalya büro ofis taşımacılığı, Ankara Antalya şehirlerarası ekonomik nakliye hizmeti, Antalya parsiyel taşıma fiyati/Nakliyat, Ankara Antalya parça eşya nakliyesi, Antalya ambar firmaları, Antalya kargo sevkiyatları, Antalya Nakliyeci, Antalya banka taşımaları, Antalyal fuar taşımasi.Antalya eşya transferi,ev,eşya nakliyecileri,nakliyat,

AMBALAJLAMA PAKETLEME

Eşyaların ambalajlı düzeyde taşınması oldukça önem arz etmektedir. İyi şekilde ambalajı yapılmayan eşyalarda taşınma sırasında zarar görme durumu oluşabilmektedir. BOrabey Nakliyat firması olarak bünyemizde çalışan maaşlı, sigortalı elemanlarımız ile eşyalarınızı birinci sınıf ambalajlama malzemeleriyle paketliyor, istediğiniz adrese eşyanızın gönderimini sağlıyoruz.

Genellikle müşterilerimize evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve parça eşya taşımacılığı gibi başlıca alanlar içerisinde hizmetler sunmaktayız. Kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, battaniye, köpüklü karton koli vb. malzemeler kullanarak eşyalarınızı paketliyoruz. Taşınma gününde toplamda minimum 5 kişiden oluşan personel kadromuzdan ikisi sadece eşya paketleme işi için tutulmuş personellerdir. Bu personeller sizlerinde eşliğinde eşyalarınızı paketlerken beğenmediğiniz bir kısım olursa eğer tekrar ambalajcı personelden rica edip tekrar eşyanızı ambalajlatma konusunda tercihiniz bulunmaktadır.

Her bir eşyaya özel ambalajlama ve paketleme malzemesi bulunmaktadır. Örnek verecek olursak eğer örneğin elektronik türde olan eşyalar ilk olarak kraft kağıtlara daha sonrasında ise havalı naylonlara sarılarak özel boks koliler içerisinde taşınır. Kumaş türündeki koltuk, kanepe vb. eşyalar ilk olarak havalı naylonlara daha sonrasında ise battaniyelere sarılarak paketleme aşaması tamamlanır. Elbise dolabınız içerisinde yer alan giysileriniz ise tek tek şeffaf poşetler içine ütüleri kırışmayacak şekilde yerleştirilir ve özel temiz askılı elbise dolaplarımız içerisinde eşyalarınız taşınır. Son olarak kırılacak türde bulan bardak, tabak, porselen, yemek takımı türünde bulunan eşyalarınız ise kraft kağıtlara ve daha sonrasında içerisinde köpük içeren karton koliler içine konularak taşınması sağlanır.

Tüm eşyalarınız birinci sınıf ambalajlama malzemeleriyle paketlenir ve müşterimize kusursuz düzeyde hizmet sunulması planlanır. Sizlerde kusursuz düzeyde ev, ofis eşya taşımacılığı hizmeti almak için BOrabey evden eve taşımacılık şirketini tercih ederek birinci sınıf nakliye hizmeti alabileceğinizi belirtmek isteriz.

PARSİYEL TAŞIMACILIK

BOrabey Nakliyat firması olarak Türkiye’nin her il ve ilçesine eşya taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Yükünüzün ağırlığı, miktarı, boyutuna bakılmadan tam zamanında Türkiye’nin her noktasına şehir içi, şehirlerarası sigortalı, ambalajlı olarak eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Öz mal araç filomuz ile sizlere taşıma hizmetlerini sağlamaktayız.

Parsiyel eşya taşımacılığı bir diğer adı ile parça eşya taşımacılığı alanında araçlarımıza alınan yükler tüm Türkiye genelini dolaşmaktadır. Araçlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak Türkiye’nin birçok ilini ziyaret etmektedir.

Normal bir taşınma ile aynı mantıkta hizmet veren parsiyel taşıma sistemi ile oldukça ekonomik olarak taşınabileceksiniz. Yüksek maliyetlerdeki çıkan taşımaları bir kenara bırakıp eğer müşterimizin eşyası miktar olarak fazla değil ise hesaplı fiyatlarla eşyalarınızı taşıyabilmekteyiz.Parça eşya nakliyesi birden fazla müşterimize veya birden fazla yük yada eşyanın taşınmasına anlamına geldiğinden dolayı yükleriniz ya da değerli eşyalarınızın taşınması, yüklenmesi veya boşaltılması esnasında karışıklık olabileceğini düşünebilirsiniz.

BOrabey Nakliyat firması olarak yüklerinizi indireceğimiz yol güzergahları ile eşyaların sırasıyla indirilecek yük olarak araç içerisine yükleme yapmaktayız. Önceden hazırlanan eşya envanter listesine göre eşya boşaltma ve teslimatını yapmaktayız.Parsiyel parça eşya taşımacılık konusunda Türkiye’de oldukça iddialı firmalar arasındayız. Yarım kamyonu doldurmayacak türdeki eşyalarınız Türkiye’deki her hangi bir noktaya sorunsuz olarak teslimatını yapmak bizim işimiz.

Hafta içi her gün gerçekleşen paletli sistem taşımacılık seferinde parsiyel eşyalarınızı kapıdan alıyor, istenilen adrese sorunsuz düzeyde gönderimini yapıyoruz. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

17 Nisan 2018
Ankara Antalya Evden Eve Nakliyeciler için yorumlar kapalı
996 kez görüntülendi