TurkCoder.TK
Antalya Kiralık Kamyon,Kamyonet,Asansör | Antalya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

Antalya Kiralık Asansör,Kamyon,Kamyonet

Antalya Kiralık Asansör,Kamyon,Kamyonet

Kiralık Kamyon,Kamyonet ve Asansör

Antalya Evden Eve Nakliyat günlük kiralık kamyon ve kamyonetler sizlere şöförlü olarak kiralamaktadir K3  ve K1 belgeli

Kamyon & kamyonet kiralama

             Kiralama ve nakliyat

Şirketimiz büyük 10 teker arac ve 6 teker aracları gününe ve saatine göre fiyatlandırma yapılmaktadir. Kamyonet kiralama bedeli görüşmede verilmektedir. Ödeyeceğiniz kira bedeli Şoför ve araç içindir. Profosyonel kiralama ile kiralamaya konu olan yeni ya da mevcut kiralik kamyon, kamyonet ve tırlarımızın periyodik servis, bakım-onarım (kasko, trafik sigortası, taşıt pulu, egzost pulu) vs.. bu sayede şirketler personel ve muhasebe işlemlerinden zaman açısından tasarruf sağlarlar.BOrabey Nakliyat Fabrikaların ihtiyacı olan kamyonları tenim eden firmanız Antalya Evden Eve, fabrikalara kiralık kamyon temini yapmaktadır vermiş olduğumuz araclar şöförlü olma mecburyetindedir.

Kiralık kamyon temimi yıllık, aylık, altı aylık, üç aylık anlaşma ile yapılır. Kiralık kamyonların şoförleri de firmamız tarafından temin edilir. Eğer sizinde fabrikanızda nakliyat ihtiyacınız için bir kamyona ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kamyon için her hangi bir yatırım yapmadan çok düşük maliyetlerle kiralık kamyon ihtiyacınızı çözersiniz.

ANTALYA ASANSÖR KİRALAMA

Antalya evden eve nakliyat firmamız sahip olduğu nakliyat asansörlerini ihtiyaç sahiplerine kiralama hizmetini sunmaktadır. Antalya’da kiralık asansör ihtiyacı olan her kişi bizi arayarak rahatlıkla bu hizmetimizden yararlanabilir. Nakliyat asansörleri, bakımlı ve son model yeni araçlardır. Nakliyenin her türünde kullanmaya uygun yapıya sahip yük taşıma asansörleri ile işleriniz garantili ve hızlı bir şekilde sonlandırılır. Antalya asansör kiralama hizmeti sizlere başta kalite ve maddi acıdan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

İlimize dışarıdan gelen meslektaşlarımıza önceden planlama yaparak zamanında eşya taşıma asansörleri hizmete sunulur. Antalya asansör kiralama hizmetini yeni gerçekleştiren firmamız hem müşteri potansiyeli hemde iş hacmini genişletmek amacı ile uygun fiyatlar ile asansör kiralama hizmeti sunmaktadır. Antalya asansör kiralama hizmetinden yararlanabilmeniz için bizi en az 3 gün önceden arayıp randevu almanız gerekmektedir. Antalya asansör kiralama firmalarının bu hizmeti sizlere zaman, iş gücü ve maddi olarak destek sağlamayı amaçlar. Bu doğrultuda çalışan firmamız ile iletişime geçerek uygun ve ucuz fiyatlar ile asansör kiralama hizmetini alabilirsiniz.

Antalya asansör kiralama hizmetimizi kullanan şirketler;

Antalya evden eve nakliyat firmaları
İnşaat ve dış cephe İşleri yapan şirketler
Beyaz eşya depoları ve teslimatcılar
Siteler mobilyacı esnafı
Çatı aktarma, tamiratı yapanlar firmalar
Kat kalorifercileri söküm ve montaj yapanlar
Reklamcı ve Tabelacılar Ağaç Doğrama,kesim işleri yapan kişiler,Yüksek binalarda çalışan camcılar, cam balkoncular, cam temizlik firmaları,Klima montajı ve de montajı yapan şirketler,Asansör ihtiyacı olan kat sahipleri,Ve asansör ihtiyacı olan kişiler ve kuruluşlar…

Antalya’da asansör kiralama hizmeti sağlayan firmamız bu hizmet karşılığında oldukça uygun fiyatla asansör kiralama hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetin hayatımıza kattığı kalite ve bize sunduğu zaman tasarrufu için tüm gereksinim duyulan yerlere biz bu hizmeti ulaştırmaktayız.

22 Mayıs 2018
Antalya Kiralık Asansör,Kamyon,Kamyonet için yorumlar kapalı
1.794 kez görüntülendi