TurkCoder.TK
İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat | Antalya Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma profesyonellik isteyen bir işlemdir . İstanbul Antalya arası nakliye hizmeti veren firmamız deneyimli ve bu alanda bilgili kişilerden oluşmuş aynı zamanda evden eve nakliye alanında uzun yıllardır çalışan personelden oluşan ekiplerle hizmet vermekte. Evden eve nakliyat, eşya taşıma işi herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmaması bakımından büyük bir titizlik ile gerçekleştirilmelidir. sırasında eşyaların zayi olması ya da kırılması gibi durumlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir . firmamız bu tür olumsuzlukların önüne geçmek için nakliye sırasında eşyaların sigortasını yapmakta bu sigorta ücreti firmamıza ait olup herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. İstanbul Antalya arası taşımacılık hizmetleri veren firmamız eşyalarınızı evinizden alır ve yeni adresine ulaşıncaya kadar büyük bir özen içerisinde çalışmalarına devam eder.Eşyalarınızın paketlenmesi, araca taşınması işlemleri ile yeni evinize taşınmasına kadar her şey firmamız çalışanları tarafından gerçekleştirilir. Amacımız en iyi hizmeti gerçekleştirmektir. ihtiyacınıza en hızlı ve aynı zamanda da kısa süre içerisinde cevap veren firmamız nakliye hizmetini A’ dan Z’ye kadar tüm taşıma ihtiyacınızı karşılar .Ayrıca İstanbul ‘un Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki merkez şubelerimizle ve Antalya’da yeni acılan şubemizle tüm İstanbul ve Antalya halkına hizmet vermekteyiz.Firmamız sadece evden eve nakliye konularında değil işyeri, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı alanlarında da profesyonel hizmet sunulmaktadır.Biliyoruz ki nakliye, taşınma pek çok kişi için zor bir işlemdir. Oysaki nakliye alanında uzman firmalar ile birlikte çalışılması durumunda bu zorlu işlemler çok daha kısa süre içerisinde yapılmakta olup eşya sahipleri de büyük bir yükten kurtarılmış olmaktadır.Tüm bunların yanı sıra sunulan hizmetlerin kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Kaliteli ve etkin hizmet eşyalarınızın zamanında ve kısa süre içerisinde hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaşması anlamına gelmektedir.

Asansörlü Taşımacılık

İster asansörlü taşımacılık olsun isterseniz de asansörsüz ekip çalışanlarımız ile birlikte eşyalarınızın en güvenilir şekilde nakliyesini gerçekleştirmek için çalışmaktayız. İstanbul ve antalya da asansör taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır .nakliyat hizmetimiz içerisinde eşyaların paketlenmesi, araçlara yüklenmesi ve yeni adreslerine kadar ulaştırılması bulunmaktadır. Ayrıca isteyen tüm müşterilerimize asansör hizmeti verilmektedir asansörlerimiz 13 ve 14 kata kadar hizmet vermektedir. asansör hizmetini isteyen müşterilerin yapmaları gereken şey expertiz hizmetini istemek. Eşyalarınızın güvenilir ve kayıpsız bir şekilde taşınmasının sağlanması adına çalışmaktayız. Evinizin konumunun uygun olması durumunda asansörlü taşımacılık tercih edilebilmektedir ki bu müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Kimi zaman elde olmayan ya da diğer olumsuz sebepler nedeni ile istenmeyen durumlar ile karşılaşılabileceği de düşünülerek eşyalarınız firmamız garantisinin yanı sıra sigortalı olarak taşınmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin kayıpsız olarak yeni adreslerine yerleşmelerini amaçlamaktayız. İstanbul Antalya arası asansörlü taşımacılık için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Antalya Arası Ev Taşıma Ücretleri

Hayatımızın belirli dönemlerinde birçok sebepten dolayı yaşadığımız şehri değiştirmek zorunda kalabilmekteyiz. En çokta iş yüzünden evlerimizi diğer şehirlere taşımaktayız. Örneğin İstanbul’da çalışan bir memurun tayini Antalya’ya çıktığı için evini de taşımak zorunda kalmaktadır.

Ev taşıma başlı başına zor ve meşakkatli bir iştir. Bunun üstüne birde şehirlerarası ev taşıma işi daha da zor bir iştir. Ama aklını kullanan birçok kişi ev taşıma işinin uygun fiyatlar ile profesyonel firmalara yaptırmaktadır.

İstanbul Antalya arası Ev taşıma ücretleri emin olun sandığınız kadar yüksek değildir. Evinizin kat sayısına ve kilometreye bağlı olarak fiyat çıkarılsa da sizin kazanımlarınıza kıyasla çıkabilecek fiyatlar yüksek değildir.

İstanbul Antalya Arası ev taşıma ücretlerinde en uygun fiyatlardan bir tanesini veren BOrabey Nakliyat aynı zamanda en kaliteli hizmeti de veren kuruluşlardan bir tanesidir. Hak verirsiniz ki bu tür nakliyat işlerinde işin uzmanı kişiler ile çalışmak hem sizin rahatlığınız hem de ekonominiz için daha iyi olmaktadır.

Evden eve nakliyat işi ile uğraşan birçok firma bulunmaktadır fakat bunların hangisine gerçekten güveneceğinizi bilemezsiniz. Bu anlamda en doğru tercih binlerce referansı bulunan her türlü politikasını müşteriyi koruma üzerine kuran BOrabey Nakliyatı tercih etmek en mantıklı çözüm olacaktır.BOrabey Nakliyat her türlü evden eve ve şehirlerarası nakliyat işlerinizi garantili bir şekilde gerçekleştirir.

Bu garanti şu şekilde işlemektedir. Eğer eşyanıza nakliye esnasında bir zarar gelirse ve bu zarar kayıt altına alınırsa her türlü zararınız nakliye firması tarafından karşılanmaktadır. Nakliye firması eşyanızın tamirini ya da ücretini size direk iade etmektedir.

İstanbul Antalya nakliye ücretleri kilometre bazlı olarak hesaplanmakta ve buna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fakat diğer nakliyat firmaları ile kıyaslandığı zaman gerçekten uygun fiyatlı nakliye hizmetini BOrabey Nakliyattan alabilirsiniz. İsterseniz yüksek katlı dairelerinden eşyalarınızı asansörlü taşımacılık araçlarımız ile taşıyabilir işinizi hızlandırıp zamandan kar edebilirsiniz. Evden eve nakliye işlerinizi de özellikle asansörlü taşımacılık ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Asansörlü araç tercihi tamamen size kalmıştır.

Antalya kütahya evden eve nakliyat

Antalya kütahya evden eve nakliyat kütahya’dan yola çıkan bir araç, Afyon’un buzlu ve kaygan yollarından, Isparta’nın kavisli virajlarından geçip en son Antalya’ya varmaktadır. Bu iller arasında profesyonel hizmet almadan nakliye yapmaya kalkarsanız, gerçekten çok cesursunuzdur.Eğer, taşınmasını istediğiniz parça eşyalarınız sizin için az da olsa önemliyse, nakliye konusunda, Antalya Kütahya illeri arasında en çok tercih edilen firmayı siz neden tercih etmeyesiniz? BOrabey Nakliyat firması olarak, en çok tercih edilmemizi, müşteri kayırmamamıza ve müşterilerimize sağladığımız sigorta güvencesine borçluyuz. Firmamız da çalışan paketlemeden sorumlu personelimize, müşterilerimizin parça eşyaları bu sisteme göre paketlenmektedir. Varış noktasında ve kalkış noktasında nakliye araçlarımızda hazır bekleyen nakliye asansörlerimiz gerektiğinde sorgusuz kullanılmaktadır. Firmamızda bulunan tüm araçlarımız en fazla üç yaşında olup, hepsi son model yüksek kondisyonlu nakliye araçlarıdır ve yol tutuşu bakımından oldukça gelişmiş donanımlara sahiptir.Sağladığımız tüm bu hizmetler ile yıllardır en çok tercih edilen firma biz olduk ve bu nişanemizi korumak için tüm gücümüzle çalışacağız.

Antalya Ankara Evden Eve Nakliyat

Akdeniz kıyısından kalkıp, iç anadoluya doğru parça eşya taşımak üzere yola çıkmışsanız, Türkiye’nin dört mevsimi yaşadığı yollarına karşı da hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz. Velev ki pek çok birey bu konuda hazır olamayıp nakliye firmaları ile çalışmayı tercih ediyor. Eğer siz de bu konuda derin tecrübe ve korkular yaşıyorsanız, BOrabey Nakliyat firması olarak size hizmet vermek bizi son derece mutlu edecektir.

Antalya BOrabey Nakliyat firması, Antalya ve Ankara illeri arası evden eve parça eşya taşımacılığında sağladığı hizmetler ile en çok konuşulan firma olma özelliğinde. Firmamız, tüm müşterilerine nakliye sırasında sirgorta güvencesi sağlamakta ve kesinlikle komisyon usülü çalışmamaktadır.

Antalya nakliyat firmasının bünyesinde bulunan tüm nakliye araçlarına nakliye asansörü entegre edilmiştir. Tüm araçlarımız üç yaş maksimilitesi ile sınırlandırılmış olunup, şöför personelimiz Ankara Antalya gibi uzun mesafe yolculukları bakımından dört yıl direksiyon tecrübesi minimalitesiyle sınırlandırılmıştır. Tüm personelimiz ilgili konularda eğitimlere tabi tutulup, bilinçlendirilmektedir. Nakliye konusunda bu denli hassas çalışan bir firma varken, daha azıyla yetinmek niye?

İSTANBUL KONTAALTI NAKLİYAT

BOrabey Nakliyat firması İstanbul Konyaaltı’nda da sizlere kaliteli nakliye hizmetini rekabetsel fiyatlar aralığında sunmaktadır. BOrabey Nakliyat, İstanbul ili ile, Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde uzun yıllardır en çok tercih edilen firma olma özelliğini, sağladığı cüzi miktarlardaki kaliteli nakliye hizmetine borçludur.

Firmamız, komisyon usülü çalışan diğer firmaların aksine bu insiyatif hakkını hiçbir müşterisine taşımayan kaliteli bir firmadır. Bit tabi böylelikle BOrabey Nakliyat bünyesi ile çalışan tüm müşterilerimiz aynı haklara sahip olup, firmamızın sunduğu kalite referanslarından sonuna kadar yararlanmaktadır.

BOrabey Nakliyat firması taşımacılığını yaptığı tüm ürünleri sigorta güvencesi ile korumaktadır. Bu sayede, gözünüz kapalı eşyalarıma bir şey olacak mı? Kaygısı gütmeden ürünleriniz nakliye edilişini bekleyebilirsiniz.

Firmamızda bulunan şöför personelimiz minumum sekiz yıllık sürücü tecrübesine sahiptir. Paketlemden sorumlu personelimize Amerika’da çokca kullanılan RTS paketleme sistemi öğretilmektedir. Bu sayede parça eşyalarınız ağırlık, hacim gibi oranlarla paketlenmektedir.Firmamızın sunduğu bir diğer hizmet de, yol hava durumu kombinidir. Bu kombin ile, şoför ve araç içi taşımadan sorumlu personelimize yol durumu, hava durumu hakkında şoföre saatsel, iç personele yarım saat arayla bilgilendirme yapılır.

26 Haziran 2018
İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
726 kez görüntülendi