TurkCoder.TK
Antalya ASANSÖRLÜ Nakliyat | Antalya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

Antalya Asansörlü Nakliyat

Antalya Asansörlü Nakliyat

Antalya Nakliyat Garantisi

Taşımacılık garantisi bir eşyanın yada bir malzemenin taşınırken firma tarafından sağlanan garantiye denir, Taşımacılık garantisini normal  şartlarda her türlü nakliye firmasının vermesi şarttır. Fakat her nakliyat firması bu garantiyi resmi olarak sağlarmı yada sağladığı vermeyi vaad ettiği taşımacılık garantisi yasalmı bu konu tartışılır.

O yüzden taşımacılık garantisini herhangi bir nakliyat firması size sağlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini aşadaki yazımızda maddeler halinde sıralacağız lütfen sizde bu yazıyı dikkatlice okuyunuz.

1. VERGİ LEHVASI

Taşımacılık hizmeti verebilecek nakliyat firmasının öncelikle bu işi yasal yaptığından emin olun. Piyasada olan çoğu nakliyat firması diye geçinen vatandaşların malesef vergiye kayıtları yoktur, Durum böyle olunca o fimanın eşyanızı taşıma hakkı olmadığı gibi size herhangi bir resmi evrakta düzenlemeyede hakkı yoktur.

2. K3 BELGESİ

K3 belgesi yetki belgesidir ticari amaçla eşya taşımacılığını resmi yapan firmalara verilir. Yukarıda belirttiğimiz gibi vergi lehvası olmayan kişiler bu belgeye sahip olamazlar bu yetki belgesi resmi bir belgedir lütfen nakliyat yaptıracağınız firmanın bu belgelerini araştırıp sorgulatınız.

3. SÖZLEŞME

Sözleşme nakliyat firmalarının ekspertizleri tarıfından belirlenen raporlar dahilinde taşınacak eşyaların cinsine, kilosuna, boyutlarına ve büyüklüğüne göre hazırlanır. Sözleşme nakliyat firmalarının müşterilerine sunuduğu resmi belgeden oluşan evraktır. Sözleşmeyi yapılandıran bilir kişi nakliyat firmasının vergi numarası kaşesi, adres bilgilerini belgeye doldurarak gerçekleştirebilir. Sözleşme doldurulurken dikkat etmeniz gereken ilk şey kaşenin, vergi numarasının ve adres bilgilerinin o nakliyat firmasına ait olduğunun belirtilmesidir. Genelde kaçak nakliyat hizmeti sunmaya çalışışan firma görünümlü kişiler hiç bir remi değeri olmayan fatura görünümlü bir kağıda geçersiz kaşe ve farklı adres imza bilgileri girerek eşya taşımaya çalışırlar.

Dikkat Edin!

Resmi değerlere sahip olmayan nakliyat firması görünümündeki kişilerden şiddetle uzak duramanızı tavsiye ediyoruz. Taşınacak eşyalarınızın hiç bir şekilde kazaya, kaybolmaya, bozulmaya ve yanmaya karşı bu firma görünümlü kişilerce garantisi verilemiyeceğini unutmayın nakliyat hizmetlerini alacağınız firmayı çok iyi araştırın.

Antalya Nakliyat Firmaları

Kaliteli bir nakliyenin uygun ve ucuz fiyatlarla çözümleyebilmek müşterilerimizin en buyuk sorunlarından birini oluşturmuş olması , nakliyeci bursa firmamızın da dikkatini çekmiştir.Bu nedenden dolayı firmamız Antalya BOrabey Nakliyat bu konuda gerekli çalışma ve tespitleri yaparak Antalya nakliyat fiyatları konusunda en ucuz nakliye fiyat listesini oluşturarak müşterilerine sunmuş bulunmaktadır.Nakliyat kamyonlarımıza yüklenen parça veya komple yükleriniz kesinlikle herhangi bir şekilde farklı bir araca aktarılmadan direk nakliyesi yapılacak adrese teslim etmektedir.

Antalya Nakliye Şirketleri

Müşterilerimizle yapılan nakliye ve evden eve nakliyat anketi sonucu olarak birçok müşterilerimizin zamanında çalışmakta oldukları farklı nakliye şirketlerinden ayrılma sebeplerinden birininde kamyonlara yüklenen yüklerin daha sonra farklı araçları aktarımından dolayı olduğunu öğrendik.Yük aktarma işleminin müşteriye bi faydası olmaz.Bunun yapılmasının nedeni nakliyat firmasının kar oranını arttırmak için yapılan bir yöntem olduğunu bilmekteyiz.Ancak nakliyat yüklerinin farklı bir nakliye aracına aktarılması yüke zarar verme sorunları bulunduğundan dolayı Nakliyat Antalya firmamız BOrabey Nakliyat asla böyle konulara mudahil olmamış ve yük aktarımı yapmamıştır.

Antalya Evden Eve Nakliyat Firması

Antalya BOrabey Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Antalya Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın bir evden başka bir eve taşınmasıdır. Bu nakliyat türü günümüzde en çok tercih edilen ev taşıma şeklidir. Evden eve nakliyatta eşyaların paketlenmesi, mobilyaların parçalarına ayrılmasına kadar tüm işlemler nakliyat firmalarına aittir.

Antalya Evden Nakliyat Aşamaları

Antalya Evden Eve Nakliyat 3 aşamadan oluşur.

1 – Birinci aşaması planlamadır.
Antalya Evden eve nakliyat tüm eşyalar deneyimli ekspertizler tarafından tek tek incelenir, eşya taşıma planması detaylı olarak yapılır. Planlama aşaması en önemli aşamadır çünkü plansız ya da yanlış planlama ile yapılan nakliyatlarda istenmeyen kazalar meydana gelebilir.

2 – İkinci aşama Evden eve nakliyatı ambalajlama oluşturur.
Antalya Evden eve nakliyat ambalajlama aşamasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılır ve ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilir.Antalya Evden eve nakliyat teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayasinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenir.

Diğer firmalardan farklı olarak taşıma ekibimizde marangoz ve tesisat ustası da bulunmaktadır. Marangozlarımız mobilyalarınızın zarar görmeden taşınması için onları parçalar ve taşınma sonrası tekrar kurulumlarını yaparlar. Antalya Evden eve nakliyatta tesisat ustalarımız çamaşır bulaşık makinelerinizi söküp taşınma sonrası yerlerine monte ederler.

3 – Üçüncü Aşama taşıma başlar.
Antalya Evden eve nakliyat taşıma sonrasında tüm eşyalarınız özenli bir şekilde araçtan indirilip evinize çıkarılır ve sizin istediğiniz yere bırakılıp ambalajlarından çıkartılır.

Antalya evden eve nakliye firmamız eşyalarınızı güvence altına alarak eşyalarınızın zarar görmememesini garanti eder.

BOrabey Nakliyat ve Taşımacılık Firmamızda Her Müşterimizin Eşyalarının Taşımacılık Garantisi Altında Nakliyesi Sağlanır.

Antalya Asansörlü Nakliyat

Antalya BOrabey Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Antalya Evden Eve Nakliyat Nedir

Antalya Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın bir evden başka bir eve taşınmasıdır. Bu nakliyat türü günümüzde en çok tercih edilen ev taşıma şeklidir. Evden eve nakliyatta eşyaların paketlenmesi, mobilyaların parçalarına ayrılmasına kadar tüm işlemler nakliyat firmalarına aittir.

Antalya Evden Eve Taşımacılık Nedir

Antalya Evden Eve Taşımacılık her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de bir çok firma nakliyat kalitesine bağlı kalmamaktadır.

Antalya Evden Eve Nakliyat Ekibimizde ki personellerimiz kendi alanlarında profesyonel kişilerdir. Antalya Evden Eve Nakliyat yaparken, kolilerin temiz kullanışlı olmasına ayrı bir önem gösteririz. Montajlamada yine alanlarında profesyonel ekibimiz işlemleri yapmaktadır.

Antalya Evden Eve Nakliye Nedir

Antalya Evden Eve Nakliye hizmetine şirketimiz 2007 yılında kurularak günden güne tecrübesini arttırmış, size Antalya evden eve taşıma konusunda çözümler sağlamıştır.

Antalya Evden eve nakliye sektörünün kurucusu konumunda olan Antalya Evden Eve Nakliye müşteri memnuniyetini prensip edinerek yaptığı çalışmalarla Antalya Evden Eve Nakliye, nakliyat piyasası içerisinde kısa sürede isim edinmiş, değeri internet aracılığıyla sizinle paylaşmak için www.antalyaborabeynakliyat.com web sayfasını faaliyete geçirmiştir.

Antalya Evden Eve Nakliye 2007 yılından bu yana dinamik asansörlü Antalya evden eve nakliyat konusunda tecrübeli personellerimiz ile Antalya nakliye sektörünün lideri olmaya hizmetlerimizi günden güne geliştirmeye devam ediyoruz..

Asansörlü Nakliyat

Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınızın çizilmeye, darbelere yönelik problemlerini yok etmek için firmamızdan asansörlü araç hizmeti alabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Nedir

Antalya Evden Eve BOrabey Asansörlü Taşıma Tavsiye Ettiğimiz Bir Taşıma Türüdür. Hem Zaman Olarak Hemde Eşyalarınızın Daha Hassas Taşınması Açısından Asansörlü Taşıma En Uygun Bir Taşıma Seçeneğidir. Sizlerin Hizmetine Sunduğumuz Bu Taşımacılık Seçeneği Eşyalarınızın Daha Güvenli Bir Şekilde Taşınmasına Olanak Sağlar.

Günümüzde Pek Çok Kişi Daha Hızlı ve Tam Güvenlik Açısından Asansörlü Taşımacılık Hizmetimizi Tercih Etmektedir. Antalya Asansörlü taşıma ile ofis taşıma gibi farklı mekanlarınıza eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınabilmektedir.

Asansörlü İşyeri Taşımacılığı

Ofis Mobilyalarınızdan En Küçük ve Değerli Eşyalarınıza Kadar Antalya BOrabey Nakliyat Olarak Eşyalarınızı Söküyor, Paketliyor, Taşınacağınız Yeni Ofisinize En İnce Ayrıntısına Kadar Dizaynını ve Montajınızı Yapıyoruz.

16 Temmuz 2018
Antalya Asansörlü Nakliyat için yorumlar kapalı
809 kez görüntülendi