TurkCoder.TK
Evden Eve İlden İle Taşımacılık | Antalya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

Evden Eve İlden İle Taşımacılık

Evden Eve İlden İle Taşımacılık

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız şehirden şehire taşımacılık sektöründe de müşterilerine en ucuz ve en kaliteli hizmeti verebilmek için tüm imkanlarıyla en iyi taşıma firmalarından biri olmayı hedeflemiştir. Ülkemizde özellikle resmi kurumlarda uygulanan atama, terfi gibi sebeplerden dolayı taşınırlar.Ayrıca iş değişikliği, iş imkanları, ekonomik imkanlar gibi sebeplerden ötürü bir şehirden başka bir şehire taşınma ihtiyaçları doğmaktadır. İlden ile yapılan nakliyat türünde eşyaların zarar görme olasılığı şehiriçine göre daha fazla olduğu için sigortalı taşımacılık yapılmalıdır.

Sehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Antalya’da bulunan firmamızca Antalya’dan Türkiye’nin tüm şehirlerine yapılmaktadır. Bu nakliyat hizmetimizde öncelikli olarak experimiz tarafından eşyalarınızın analizi yapılır, buna göre planlama yapılır. Daha sonra planlanan şekilde eşyalarınızı korumak amacıyla ambalaj malzemelerimizle paketleme işlemi yapılır. Paketleme işleminden sonra eşyalar nakliyat aracımıza özenli bir biçimde yüklenir. Diğer şehirdeki konuma varıldığında ise eşyalar müşterinin gösterdiği yerlere tekrar montaj edilir. Böylelikle Şehirden Şehire Taşıma işlemi tamamlanmış olur.Eğer şehiriçi nakliyat hizmetimiz ile ilgili bilgi almak isterseniz Antalya Evden Eve Nakliyat sayfamızı ziyaret edebilir, iletişim formundan bize sormak istediklerinizi yazabilir, 7/24 telefon numaramızı arayabilir veya WhatsApp aracılığıyla mesaj gönderebilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Antalya

Evden Eve Nakliyatta Yeni Nesil Asansörlü Taşımacılık Sistemi

Son yıllarda evden eve nakliyat işlemlerinde aranılan bir özellik olan asansörlü nakliyat işlemi ile öncelikli amaç eşyalarınızın zarar görmesini engellemektir. Çünkü hem ev içerisinde hemde apartman koridorları ve merdivenlerinde eşyalarınızın duvarlara veya korkuluk demirlerine çarparak ezilmesi veya çizilmesinin önüne geçmek bir hayli zordur. Ama asansörlü sistemde eşyalarınız balkondan veya geniş bir pencereden direkt olarak aracın bulunduğu yere güvenli bir şekilde indirilir. Böylelikle hem zamandan tasarruf edilir, hemde eşyalarınızın başına gelebilecek hasarlar önlenmiş olur.

Antalya BOrabey Nakliyat olarak Yeni Nesil Taşımacılık ilkesini benimsemiş olup, müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için her zaman teknolojinin en iyi imkanlarından yararlanmaktayız.

Vinç asansör sistemi ile indirilmesi zor olan eşyaların çoğunluğu apartman veya binanın asansörü ile indirilir. Eğer asansör bulunmuyorsa bu yüzden fiyatta artışlar olabilir. Diğer bir husus ise apartmanın merdivenleridir. Dar veya geniş olmasına göre yine fiyatta bazı değişiklikler çıkabilir.

Antalya Evden eve nakliyat;

denilince akla ilk gelen; bir evden eşyaların alınıp, başka bir eve taşınması işlemidir. Nakliyat denilince de en çok akla gelen evden eve nakliyattır. Çünkü bu sektörde en çok yapılan nakliyat türüdür.

Ülkemizde ve dünyada insanlar gerek iş değişikliği, gerek başka nedenlerden ötürü şehir içi veya şehirlerarası taşınmak durumunda kalırlar. Günümüzde bu işlem gelişmekte olan bir sektör haline gelmiş, asansörlü evden eve nakliyat, demontaj montaj hizmetlerinin verilmesi, sigortalı nakliyat gibi hizmetler sunulmaya başlanmıştır. Böylelikle taşınmak isteyen müşterilerimize her türlü kolaylık sağlanmakta olup, her şeyi evden eve nakliyat firmalarına bırakarak güvenli taşınmanın keyfini sürmek kalır.

Eşyalarına değer veren müşteriler, bu sayede asansörlü taşımacılık ile eşyalarının zarar görmesini engellemiş olur, demontaj, montaj, paketleme ve ambalajlama gibi işlemlerle kendileri uğraşmak zorunda kalmazlar. Sigortalı nakliyat hizmeti ile eşyalarının başına gelebilecek zararları karşılanır. Sözleşmeli nakliyat hizmeti ile her şey sözleşme dahilinde yapılır. Müşterilerimiz evden eve nakliyat firması seçerken bu kriterleri göz önünde bulundururlarsa sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşınmanın keyfini çıkarırlar.

Sizde bu şekilde planlı ve programlı bir evden eve nakliyat firması arayışında iseniz profesyonel ve tecrübeli kadrosu ile Antalya BOrabey Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz. Bizimle 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat’ta Paketleme & Ambalajlama İşlemi

Evden eve nakliyat ambalajlama firması personelleri yılların vermiş olduğu beceri ve profesyonel yaklaşımları ile hangi ürünün ne gibi bir koli tarzı ile paketleneceği konusunda bilgili olduklarından dolayı kaliteli bir paketleme yaparak uzun yolculuk sırasında araca yerleştirilecek bu eşyalara her hangi bir zarar gelmesini engeller. Aynı zamanda araca yerleştirilecek olan eşyaların da ne şekilde yükleneceği de çok önemlidir. Bunun için işinde profesyonel personeller hangi eşya araca önce yüklenmeli, hangi eşyalar yan yana getirilmeli, bu konuda deneyimli oldukları için dikkatli bir şekilde her eşyayı yerleştirirler.

20 Temmuz 2018
Evden Eve İlden İle Taşımacılık için yorumlar kapalı
625 kez görüntülendi