TurkCoder.TK
Antalya Sigortalı Ev Eşya Nakliyeciler | Antalya Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

Antalya Sigortalı Ev Eşya Nakliye

Antalya Sigortalı Ev Eşya Nakliye

 Antalya Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat

BOrabey Nakliyat olarak Antalya çıkışlı olarak Türkiye’deki tüm şehirlere şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirler arası nakliyat uzun ve şehir içi nakliyata göre daha zor bir iştir. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken aynı zamanda kendinize bir yol arkadaşı seçmiş olursunuz. Hizmet alacağınız şirketin profili burada çok önemlidir.BOrabey Nakliyat olarak 2007 yılından bu yana müşterilerimize yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Sigortalı Güvenilir Nakliyat

Taşınma günü geldiğinde belirlenen saatte ve belirlenen sayıda personelimiz evinize gelir. Öncelikle eşyalarınız paketlenir, montajlama personellerimiz mobilyalarınızı demonte eder ve paketler.  Taşınma için en uygun olduğuna karar kıldığımız hijyenik ve kaliteli araçlarımızla eşyalarınız taşınacağınız yere getirilir. Eşyalarınız taşındığınız yerde istediğiniz yerlere yerleştirilir, uzman çalışanlarımızca montajlanır, çamaşır, bulaşık makineleriniz tesisat varsa bağlanır ve eviniz sadece özel. Eşyalarınızı yerleştireceğiniz şekilde size teslim edilir.  Taşınma işleminin her adımı planlı ve koordine bir biçimde hızla halledilir.
BOrabey Nakliyat olarak 12. Yılımızda hala ilk günkü heyecanla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor olmaktan çok mutluyuz! Eğer siz de müşterimiz olmak, BOrabey Nakliyat ayrıcalığını yaşamak isterseniz, bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.En önemli konulardan biri olan araçlar ise yeni ve bakımlı olmalıdır.Sıcak havalarda ve zor kış şartlarında eşyalarınızın yollarda ziyan. Olmaması için taşıma yapılacak araç yeni ve bakımlı olarak size ayarlanır. Müşteri memnuniyeti açısından bakarsak, taşıma yapan kişi her zaman en iyi hizmeti almayı tercih eder. Bizde sizin isteklerinize cevap verebilmek için araçlarımızın iyi bir şekilde periyodik bakımlarını zamanında yapıyoruz. Antalya’da şehirler arası nakliyat işleriniz için bizi arayınız.

En iyi Antalya  Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları için BOrabey nakliyat çağrı merkezimizi arayıp ortalama fiyat ve destek alabilirsiniz. Kısa zamanda en iyi sonuca ulaşabilmek için şehirler arası ev taşıma işlerinizde, BOrabey nakliyat  firmamızdan ücretsiz ekspertiz talep ediniz. Ücretsiz ekspertiz elemanımız evinizi inceleyerek size net fiyat ve iş bilgisi sunar. BOrabey nakliyat olarak bizim işimiz, size en iyi şekilde şehirler arası sigortalı ev taşıma hizmetini sunabilmektir. Sorunsuz ve sıkıntısız şehirler arası nakliyat hizmeti almak için Antalya evden eve nakliyat şirketleri içinde,  ev taşıma firmasını tercih ediniz.

Eşyalarınızın taşınma sürecinde hasar alması, zarar görmesi can sıkıcı bir durumdur. Aslında bu durum nakliyat hizmeti alan bir çok kişinin başına gelmiş bir durumdur. Evden eve nakliyat ve diğer hizmetlerde olduğu gibi bina içerisinde taşınan eşyaların taşıma alanı dar olduğundan dolayı zarar görme payının yüksek olduğu gözükmektedir. Evden eve taşımacılık hizmetlerinin günümüz koşullarında profesyonel bir boyutta olmasından dolayı firmalar artık sizler için daha farklı esnek çözümleri beraberinde getirmektedir.

Antalya Merkez Nakliyat olarak işimizi her zaman profesyonel yapma odaklı çalışmaktayız. Bunun için taşıma öncesi ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların önceden analizi yapılarak size özel olarak taşıma programı hazırlamış oluyoruz. Bu sayede uygun ambalajlama ve ekipman kullanımını en iyi düzeyde olmasını sağlıyoruz. Eşyalarınız için en iyi standart koşulları yerine getiren firmamız kaza ve risk durumlarının oluşabileceği her zaman düşünülerek anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta şirketleri tarafından tüm eşyalarınıza sigorta yapmaktadır.

Sigortalı taşımacılık hizmetiyle nakliye sektöründe kurumsal profile sahip olan firmamız kısa zaman içerisinde tüm müşterilerimizin beğenisini kazanmış en iyi taşımacılık şirketi olmaya aday gösterilmiş bir firmadır. Eşyalarınızın %100 güvenliğini sağlayacak bakımından eşyalarının taşınması esnasında oluşabilecek herhangi bir hasar veya kayıp sonrasında kaybettiğiniz maddi ve manevi değerin ödenmesini size aynı şekilde geri getirilmesini sağlar. Bu hizmet sayesinde artık müşterilerimizin kafasında hiçbir sorun işareti kalmadan güvenli ve profesyonel bir biçimde eşyalarınızın nakliye işlemlerini sağlamaktayız.

Aslına bakılacak olursak eğer sigortalı taşımacılığı hemen hemen her firma yapıyor gibi gözükse de sektörde belirli konumda olan, iyi düzeyde hizmet sağlayan taşımacı şirketleri ile anlaşma sağlanması daha uygun olur.

Çünkü sigortalı taşımacılık hizmetinden faydalanmak istediğinizi belirttiğiniz taktirde, firma size yazılı bir poliçe düzenlemek zorundadır. Diğer bir nüshası da sizde bulunması gerekir ki herhangi bir anlaşmazlık çıkması durumunda sizin bunu karşı tarafa ispatlayabilme hakkınız doğabilsin.

Evden eve nakliyat ve almış olduğunuz tüm hizmetlerde sigorta poliçesinin sizin adınıza hazırlanmış olması gerekmektedir. Bu konuda oldukça hassas ve dikkatli olmalısınız. İlgili taşımacılık şirketinden eksper sonrasında muhakkak poliçe örneğinin bir nüshası sizde kalacak şekilde olması sizlerin yararına olacaktır.

Antalya Sigortalı Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma

Şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmetlerinde eşyaların yüklemeden boşaltmaya kadar geçirilen herhangi bir süreçte başına gelebilecek olumsuzluklara karşı teminat altına alınmasına sigortalama hizmeti adı verilmektedir. Bahsedilen bu olumsuzluklar, kaza, kaybolma, hırsızlık, yangın ve ıslanma gibi nedenlerdir. Evden eve nakliyat için birkaç sigorta çeşidi bulunmaktadır. Bu sigortalar 3 ana teminat üzerine kurulmaktadır:

Tam ziya: Dar ve sınırlı bir sigortalama hizmetidir. Taşınan eşyalar ve taşıyan araç bu sigortayla tanımlandığına göre tamamen ziyan olmalıdır. Kısmi hasar bu teminat ile ödenmemektedir.

Dar teminat: Bu teminatın amacı, ateş, su taşkınları, heyelan, çığ, deprem, yangın, aracın devrilmesi, kaza gibi olayları kapsamaktadır. Bu tip bir olayla karşılaşıldığı zaman zararlar temin edilir.

Geniş teminat: Bu teminat en güvenilir teminattır. Eşyaların çıkışından varışı yerine kadar her türlü kaza ve aksilik durumunda zarar karşılanmaktadır. Bu teminatı genellikle evden eve nakliyat firmaları vermemektedir çünkü eşyalar sıfır olmadığı için zararı analiz etmek zor olmaktadır.

Sigortalı Nakliye Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Evden eve nakliyat sırasında genellikle tam ziya sigortası kullanılmaktadır. Bu sigorta konusunda bilmeniz gerekenler ise şunlardır:

  • Eşyaların kaybolması ve çizilmesi gibi durumlarda zarar karşılanmaz. Eğer firmalar size bu durumun aksini söylerse onlardan sigorta poliçesini istemelisiniz. Böylece sigortanın neyi kapsadığını öğrenebilirsiniz.
  • Nakliyat sigortasını mutlaka yaptırmalısınız. Tam ziya trafik kazalarına karşı eşyalarınızı koruma altına almaktadır.
  • Poliçeyi ve faturayı mutlaka nakliyat bitene kadar saklamalısınız.

Sigortalı Eşya Taşıma Yapmayan Firmalardan Uzak Durun

Evden eve taşımacılık hizmeti veren ama sigorta yapmayan firmaları tercih etmemenizi öneririz. Dikkatsiz bir şoför kaza yaparak sizi maddi anlamda kayba uğratabilir. Bu nedenle alanında profesyonel çalışanları olan firmalarla anlaşma sağlamak sizin lehinize olacaktır. Evden eve nakliyat ciddi bir süreçtir ve tecrübesiz firmalar bu deneyimi sizler için kabusa çevirebilir. Taşınma işlemlerinizin mutlu ve huzurlu geçmesini istiyorsanız mutlaka firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Firmamız sizlere 7 gün 24 saat kaliteli nakliyat hizmeti sağlamakta, güven vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Türkiye’nin en iyi kenti olan Antalya ili ayrıca en kalabalık şehirlerden bir tanesidir. Sürekli göç alan Antalya ili evden eve nakliyat sektörünün de bölgede oldukça büyümesine neden olmuştur. Evden eve nakliyat sektörü oldukça hareketli bir sektör haline geldiği Antalya ilinde her geçen gün artan firma sayısı rekabeti de oldukça arttırmıştır. Evden eve nakliyat firmaları arasında ki rekabet arttıkça evden eve nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için güvenilir hizmet veren firmalar çoğalmıştır.

Profesyonel eşya taşıma hizmetini Antalya ili ve çevresinde BOrabey Nakliyat firması ile güvenilir şekilde alabilirsiniz. BOrabey evden eve nakliyat firması alanında uzman personeli ile birlikte eşyalarınızı itina ile taşımaktadır.

Antalya Şehiriçi Nakliyat

Antalya ili şehiriçi nakliye hizmeti ile adından sıkça söz ettiren firmamız siz değerli müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Antalya şehiriçi nakliye hizmeti sayesinde Bölgeye oldukça hakim olan firmamız eşyalarınızı güvenle taşımaktadır. Şehiriçi nakliyat sektörünün lider firmalarından olan firmamız sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

Sigortalı Nakliyat Firması

Kurumsal kimliği ile BOrabey evden eve nakliyat firması Antalya ilinde güvenilir nakliyenin adresi olmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimizin eşyaları taşınırken güvende hissetmeleri için sunduğumuz sigortalı nakliyat hizmetimiz ile sorunsuz nakliye hizmeti vermekteyiz. Eşya taşıma hizmetine başlamadan sizlere verdiğimiz poliçeler sayesinde eşyanıza gelecek herhangi bir hasarda sigortalı nakliye hizmeti sayesinde mağdur olmayacaksınız.

Antalya Profesyonel Eşya Taşıma Hizmeti

Antalya eşya taşıma sektöründe uzun yıllardır profesyonel hizmet veren BOrabey evden eve nakliyat firması her geçen gün tecrübesine katarak ilerlemektedir. Evden eve nakliyat sektörünün yükselen yıldızı olan firmamız siz değerli müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir. Geniş araç filosu ile her eve ve her eşyaya uygun araçlarımız ile eşyalarınızı aksatmadan taşımaktayız. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.0542 651 50 42

28 Eylül 2018
Antalya Sigortalı Ev Eşya Nakliye için yorumlar kapalı
814 kez görüntülendi