TurkCoder.TK
Antalya Asansör Kiralama | Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat
02423465042

Sosyal Medyada Biz}

Antalya Asansör Kiralama

Antalya Asansör Kiralama

Antalya Asansör Kiralama

Son zamanlarda Nakliyat sektöründe, özellikle de evden eve taşımacılık alanında Mobil asansör ile taşıma çok yaygın bir hale geldi. Teknolojinin gelişimiyle son yıllarda yapılan ve kullanımı yayılan mobil eşya taşıma asansörleri taşınma işini hem daha güvenli hemde daha zahmetsiz bir hale getirdi. Farklı modellerde, genellikle asansörün yükselme mesafesine göre ayırt edilen mobil ev eşya taşıma asansörleri şu sıralar kullanımda. İnşaat sektöründeki son yıllarda hızlı gelişim binaların ve apartmanların çok katlı ve yüksek olmasını da beraberinde getirdi.

Kentsel dönüşüm ve emlak sektöründeki hareket yeni yapılan yüksek apartmanlara taşınma sıklığını artırdı. Yüksek katlara taşınma sırasında karşımıza bir çok engel çıkmaktadır. Çoğu apartman ve site yönetimi bina asansörüyle eşya taşımaya izin vermemektedir. Özellikle binalarda daha çok daire ve ev içinde daha fazla alan kazanımı nedeniyle merdivenler çok dar yapılıyor. Bu yetersiz merdiven boşluklarında mobilyaları ve beyaz eşyaları taşımak insan gücüyle neredeyse imkansız durumda.

İşte bu ve benzeri durumlarda 15. kata kadar çıkabilen mobil asansörler ile direk araçtan evin balkonuna asansör yardımıyla eşyayı taşımak çok pratik bir durumdur. Hem eşyalara zarar gelmez hemde 1 gün süren taşıma işlemini 1-2 saat gibi kısa bir zamana sığdırılabilmektedir.

Antalya BOrabey Nakliyat Mobil Asansör Parkı

Antalya Nakliyat olarak her zaman olduğu gibi sektörün lider kuruluşu olarak kendi bünyemizde Mobil Eşya Taşıma asansörlerinden oluşan filomuzu oluşturduk ve Antalya’nın hizmetine ilk biz sunduk. Yurt dışından getirmiş olduğumuz son model eşya taşıma asansörleri ile öncelikli olarak müşterilerimize  birinci sınıf Evden

Eve Nakliyat hizmeti sunmuş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Antalya Kiralık Asansör

Mobil asansör ihtiyacı olan meslektaşlarımız ve diğer vatandaşlarımızın ihtiyaç duyması halinde Asansörlerimiz Antalya ve çevresinde kiralıktır. Farklı model ve özelliklerdeki asansörlerimiz ile hizmetinizdeyiz.Mobil Asansörler sadece evden eve eşya taşımacılığında değil bir çok farklı durumda da işinizi kolaylaştırabilir Yukarıda bahsettiğimiz ihtiyaçları dilersek daha da uzatabiliriz.

20 Ekim 2018
804 kez görüntülendi