TurkCoder.TK
Antalya Evden Eve Nakliye Fiyatları | Antalya Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Antalya evden eve nakliyat fiyatı  700 TL, 800 TL gibi paket fiyatlar görürseniz, duyarsanız lütfen dikkatli olunuz. Evinizi, eşyanızı görmeden, nereye nasıl taşınacağınızı bilmeden verilen fiyatlar genelde dolandırmak, çarpmak veya paranızı elinizden almak içindir.

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatı Nedir?

Antalya evden eve nakliyat fiyatını belirleyen ögeler şöyle sıralanabilir. Evinizdeki eşya miktarı, bulunduğunuz kat, taşınacağınız mesafe, taşınılacak yeni evin olduğu kat nakliyat ücretini oluşturur. Çünkü bu özellikler nakliyat için firmanın giderlerini belirler.

Örneğin üç kişilik ekip çalışırsa ücret başka olur, beş kişilik ekip çalışırsa ücret başka olur. Asansör kullanılacaksa, asansör gideri ile yapılan taşımanın fiyatı farklı olur, asansörsüz yapılacaksa taşıma ücreti farklı olur.

Antalya Nakliyat Fiyatı Dikkat

Antalya nakliyat fiyatı aldığınız firmanın fiyat verme yöntemine lütfen dikkat ediniz. Neden? Uygun nakliyat fiyatı şeklinde dolandırıcılık yapıyorlar. Bir çok hile uyguluyorlar.

Mesela taşınma mesafesi beş kilometre ise nakliyat ücreti ona göre olur, yüz kilometre ise nakliyat ücreti yüz kilometreye göre olur.

Birileri veya kimi firmalar, yurttaşı dolandırmak için, 600 TL, 750 TL ye ev taşıma reklamı yaparlar. Fakat taşınmaya kalktığınızda, “Eşyanız çokmuş, 100 TL daha, katınız yüksekmiş 200 TL daha, yol çok uzunmuş 50 TL daha, daha… “ gibi bir soygun, dolandırma süreci başlatırlar. Sizde taşınmaya başlandığından, “lanet olsun ne yapalım” yılgınlığına girer bir nevi gönüllü dolandırılırsınız.

Bu uyarıları yapmak bizim görevimiz. Elbette dolandırılmak isteyene engel olamayız. Nasıl dolandırmak isteyene engel olamıyorsak, dolandırılmak isteyene de engel olmamız mümkün değil.

Antalya Nakliyat Fiyatı Uyarı

Antalya evden eve nakliyat fiyatı için diğer bir uyarımızda ekspertiz yaptırmadan kesinlikle fiyat pazarlığı yapmamanızdır.Antalya evden eve nakliyat fiyatında yanlış bilgiler olduğu için, yurttaşı bilgilendirecek diğer bir konu da asansörlü taşıma ücretinde ki sahtekarlıktır. Binanız yüksek katta ise, veya taşınacağınız eviniz yüksek katta ise önerimiz, akıl mantık gereği asansörlü nakliyatı tercih etmeniz olacaktır.

Antalya Asansörlü Nakliyat Fiyatı

Piyasa da kendi asansörü olan firma az olduğundan asansörlü nakliyat konusunda öncelik ile fiyatta sonra ise taşınma anında asansör beklemek gibi bir sıkıntı yaşanmaktadır. Fiyatta ki sıkıntı şudur, kendi asansörü olmayan firma, asansör kiraladığından, bu kiraya da artı kendi karını koyduğundan, size fiyatı oldukça abartılı ve şişkin sunmaktadır.

Bu durumdan kurtulmanın tek yolu, asansörün firmaya ait olduğundan emin olmak, asansörü olan başka firmalardan da fiyat almaktır. Yoksa ekstra ücret ödemeniz kaçınılmazdır.
Antalya evden eve nakliyat fiyatında can alıcı uyarı kesinlikle sözleşme yapma kısmıdır.

22 Kasım 2018
Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları için yorumlar kapalı
1.093 kez görüntülendi