TurkCoder.TK
Antalya Kurumsal Taşımacılık | Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat(0542/651/50/42)
0242 346 50 42

Sosyal Medyada Biz}

KURUMSAL TAŞIMACILIK

   ANTALYA KURUMSAL TAŞIMACILIK

Kamu şirketlerinin ve özel iş merkezlerinin taşımacılığında yılların getirdiği tecrübeler doğrultusunda müşterilerimize kaliteli, güvenilir olarak eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Antalya başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok kurumsal firmanın tercihi olan BOrabey Nakliyat ile eşyalarınız profesyonel nitelikte şehir içi, şehirlerarası kusursuz nitelikte taşınabilmektedir. Kurumsal eşya taşımacılığı hizmetlerinden kimler yaralanabilir? Okullar, sağlık kuruluşları, eğitim merkezleri, bankalar, iş merkezleri, ofisler ve kütüphaneler bu hizmetimizden yararlanabilmektedir.

Kurumsal eşya taşımacılığı özel bir hizmettir. ve sadece kurumsal kimliğe önem veren nakliyat firmaları tarafından sağlanması gereken bir hizmettir. Son yıllarda birçok evden eve nakliyat şirketi tarafından da güvenli bir biçimde yapıldığı görülmektedir…

Bu hizmet öncesinde firmaların ve özel kamu kuruluşların nakliye hizmeti öncesinde detaylı olarak ekspertiz çalışması alması gerektiğini belirtmek isteriz. Ekspertiz sizler için özel olarak taşıma programı hazırlar. Bu program kapsamında kaç kişilik personelin sizlere hizmet sağlayacağı, eşyanın sigorta kapsamı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi, asansörlü eşya taşıma  ekipmanlarına yer verilip verilmeyeceği, eşyalarınızın miktarıyla orantılı büyüklüğe sahip araçların belirlenmesi, eşyanın alınacağı ve gideceği yer gibi birçok detay önceden incelenerek sizlere kusursuz hizmet verilmesi amaçlanır. Müşterimize detaylı olarak gerekli bilgiyi aktardıktan sonra taşınmanın ne zaman, hangi koşullarda ve nerede yapılacağı hakkında sözleşme kapsamı dahilinde karşılıklı olarak anlaşma yapılır. Yapmış olduğumuz sözleşme kapsamı içerisinde belirtmiş olduğumuz maddeler harfiyen borabey evden eve nakliye firması tarafından eksiksiz olarak yerine getirilir.

Taşınma gününde gerekli araç ve ekipmanların kurumları itinalı olarak yerine getirilir. Tüm eşyalarınız firmamız personelleri tarafından demonte edilir ve özenli olarak paketlenmesi yapılır. Dosyalar, evraklar ve diğer özel dökümanlar klasörler halinde hiçbir evrakın yeri karışmadan koliler içersinde taşınır. Böylelikle hiçbir şekilde iş kaybına uğramazsınız. Elektronik eşyalar ve oturma grubu veya özel ekipmanlar var ise bunlarda deneyimli ekimiz tarafından kusursuz nitelikte paketlenir ve araç içine yüklenerek istenilen adrese götürülmek üzere yola çıkar.

Antalya BOrabey Nakliyat Kurumsal Taşımacılık

Antalya  Evden Eve Nakliyat sektöründe 2007’lerden bu yana hizmet verdiğimiz süreç içerisinde bir çok şahıs, şirket ve devlet kurumunun taşıma hizmetlerini yürüten BOrabey Nakliyat, Antalya’nın önde gelen nakliyat firmaları arasındadır.

Antalya BOrabey Nakliyat, uzun bir geçmişin verdiği deneyim ve tecrübelerin getirdiği değerlerle müşterilerine kaliteli ve güvenli evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Taşınmanızdan bir kaç gün önce firmamızı arayıp randevu almanız akabinde sizin tarafınızdan belirtilen tarih ve saat için eksper görevlendirilir. Eksperimiz, bu tarihte  gelerek taşınma planlamanızın yapılması amacıyla incelemelerde bulunur. Ekspertiz hizmetimizdeki amacımız, taşınmanız sırasında her hangi bir sorun ve aksilik yaşanmamasını temin etmek için ihtiyaçların tam olarak belirlenebilmesi ve doğru planlamanın yapılmasıdır.

Evden eve veya kurumsal nakliyat işlemleri, eşyalarınızın demontesi ve ambalajlanması ile başlar, araca yükleme, istifleme, taşıma, yerleştirme ve kontrol işlemleri sonrası onayınızla birlikte sona erer.

Antalya BOrabey Nakliyat kurumsal yapısı, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde kullandığımız 2 adet orta boy ve 3 adet büyük boy nakliyat aracı, şehir içi asansörlü nakliyat hizmetlerinde kullandığımız 1 adet hidrolik asansör aracı, eşya depolama hizmetleri için 500 metrekare kapalı alanı bulunan antrepomuz ve ambalaj malzemelerimizden oluşmaktadır. Bununla birlikte, müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarına sorunsuz çözümler sunabilme amacıyla istihdam ettiğimiz her biri kendi branşlarında eğitimli ve tecrübeli personelimiz bulunmaktadır.

BİZİ ARAYIN

Canlı Sohbet
Merhaba Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?