• 0542 651 50 42 | 0242 346 50 42
  • antalyaborabeytasimacilik@gmail.com

ARAC FİLOMUZ

ANTALYA BORABEY  Evden Eve Nakliyat filosunda onlarca araç bulunmaktadır. Araçlarımız tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenir. Yine aynı şekilde taşınacak olan eşyalarınızın, ürünlerinizin bulunduğu lokasyona görede seçilebilmektedir.

Antalya Şehirler Arası Taşıma: Daha çok büyük araçlarla yapmış olduğumuz taşıma sistemidir. Bazı durumlarda ise küçük araçlarda önerebilmekteyiz burada önemli olan tamamen taşınan yükün miktarı ve hassasiyetidir.

Antalya Şehiriçi Taşıma: Daha çok küçük araçlar önerilmektedir. Ayrıca trafik şartlarının da uygunluğu baz alınacak olursa bulunulan lokasyona en uygun araç tipi seçilmektedir. Bazı durumlarda büyük araçlarda görevlendirebilmekteyiz.

Antalya Asansörlü Taşıma Araçları: Bu araçlar ana taşıyıcı ekibe destek amaçlı olarak görevlendirilirler. Eşyalarınızı en az zararla ve daha hızlı bir şekilde boşaltır ve ya yüklerler.

Firmamızda bulunan araçların hepsinin yeni ve bakımlı olmasına ayrıca tüm hizmet lisans ve sertifikalarına sahip olmalarına özen gösteriyoruz. Başarılı bir ekip ve yüksek standartlı araçlarla taşınamayacak yük yoktur diyoruz.

BORABEY  EVDEN EVE NAKLİYAT BÜNYESİNDE  

6 ADET BÜYÜK ARACAMIZ

2 ADET TAŞIMA ASANSÖRÜMÜZ 

BULUNMAKTADIR….

 Araç Filomuz

Araç filomuz farklı taşıma gereksinimlerine yanıt verebilmek için teknik donanımlarından, kasa ölçülerine kadar özel olarak dizayn edilmiş kamyon ve kamyonetlerden oluşmaktadır. Çok geniş bir yelpazede hizmet veren Antalya BOrabey Nakliyat ev, ofis, fabrika, fuar, hastane, dershane, işyeri, mağaza, otel taşımacılığı vb alanlarda sektörün ihtiyacını karşılayacak alt yapı ve teknolojik donanıma sahiptir. Esnek çalışma saatlerimiz ve tamamı yeni model, sorunsuz araç filomuzla, müşterilerimize taşımacılık adına her alanda profesyonel bir anlayışla hizmet sunmaya devam ediyoruz.