TurkCoder.TK
Antalya BOrabey Nakliyat | Antalya Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

Antalya BOrabey Nakliyat

Antalya BOrabey Nakliyat

HAKKIMIZDA

Antalya Borabey Nakliyat ve Taşımacılık her türlü nakliye ve taşımacılık konusunda Antalya’da 2007’den beri faaliyetlerini sürdüren nakliyat şirketidir. Bunun yanı sıra kendi öz iradesini kaybetmemiş, müşteri memnuniyetini %100 konumuna getiren firmamız garantili ve sigortalı olarak her türlü Evden Eve Taşıma, Ofis ve Büro Taşıma, Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat ve Taşımacılık ile sizlere daha iyi hizmet verebilmenin düşüncesindedir. Türkiye’nin En Büyük Nakliyat Şirketi olarak bilinen Borabey Nakliyat profesyonel kadrosu ile birlikte tüm yaptığı Nakliye ve Taşıma konusunda müşterilerinden takdir ve teşekkür alan markasını konuşturan bir nakliye firmasıdır.

Antalya evden eve asansörlü nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim olan BOrabey nakliyat ,nakliyat esnasında her şekildeki her türlü eşyalarınıza uygun olan özel paketleme yapmaktadır. Antalyada’ki en iyi ustalardan biri ile mobilya sökümü kurumu ve montajı yapmaktadır. Eşyalarınızın kirlenmemesi için,koltuk, yatak ve baza gibi eşyalarınız 1 metre 1.5 metre 2 metre 2.5 metre 3 metre 3.5 metre 4 metre özel graf kağıtlı kalın vakumlu poşetler ile kaplanarak muhafaza edilir ve Asansör taşımacılığı ile itina ile taşınır. Evdeki kırılacak olan mutfak ve salon içindeki porselen ve cam eşyalarınız vakumlu poşetlerle kırılmayacak şekilde ambalaj yapılarak itina ile özel kalın mukavva fıçılarla itina ile kırılmadan dışarıdan özel olarak kurulan asansör ile itina ile taşır. Mekan yataklar tek kişilik ve çift kişilik pvc kılıflarla hasar almaması ve kirlenmemesi için muhafaza edilir ve asansör yardımı ile hata payı çok aza inecek şekilde önlemleri alınarak taşınır. Plazma Tv ler özel olarak kendi kolilerinde asansör yardımı ile taşınır. Evden eve nakliyat sadece eşyanızın taşınması değildir evden eve de önemli olan sizin memnuniyetinizdir .

EĞER TAŞINACAKSANIZ HEMEN –0242-346-5042 | 0542-651-5042 | 0532 135 53 42 NUMARALI TELEFONLARDAN BORABEY NAKLİYAT‘A ULAŞABİLİRSİNİZ. 

11 Mart 2016
Antalya BOrabey Nakliyat için yorumlar kapalı
959 kez görüntülendi