TurkCoder.TK
Antalya Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık | Antalya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık (0532/135/53/42)
ANTALYA:0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

Antalya BOrabey Nakliyat

Antalya BOrabey Nakliyat

ANTALYA BORABEY NAKLİYAT

Kuruldugu 2007 yılından   bu yana ilk günkü heyecanla taşımacılık sektöründe bir numara olan firmamiz en az sizler kadar taşıma esnasınsa eşyalarınızın zarar görmemesine büyük önem göstermektedir. Evden eve tüm eşyalarınız paketlenerek taşınmakta olup hangi katta olursa olsun asansör hizmetimizle sorunsuz bir şekilde evinizden alınıp yeni evinize teslim edilmektedir. Dilerseniz mutfak eşyalarınızı toparlayıp paketleyerek yeni evinizin mutfak dolaplarına yerleştirme hizmetimizdende yararlanabilirsiniz. Antalya BOrabey nakliyat olarak eşyalarınız sigortalı bir şekilde taşınmakta olup, taşıma için vaadedilen sürece azami ölçüde uyulmaktadır. Mutlu günlerinize ve eşsiz hatıralarınıza tanıklık eden eviniz en az sizler kadar bizim için degerlidir.

Antalya Evden eve Nakliyat Firmaları 0542 651 50 42

 Antalya Evden Eve Nakliyat firmaları sayıca oldukça fazladır. Bu yüzden en doğru seçimi yapmanız sizin açınızdan çok büyük önem taşır.

Antalya Evden Eve hizmet veren nakliye firmalarının müşterilerine sunduğu çok sayıda hizmet bulunmaktadır. Nakliye eylemi gerçekleşmeden önce evinize firmanın uzmanı gelerek eşyalarınız üzerinde incelemeler yapar. Bu işlemin amacı hem eşyalarınızı türüne göre araç temininin planlamasını yapmak, hem de eşyaların görülüp incelenmesinin ardından müşteriye fiyat vermektir.

Nakliye şirketinden gönderilen bu uzmanlar aynı zamanda, taşınma esnasında ne kadar elemana ihtiyaç duyulacağını ve eşyaların sigorta değerlerini de hesaplarlar. Bu yapılan işlem tamamen ücretsizdir. Antalya Evden Eve Nakliyat şirketleri arasında bu şeklide bir uzman değerlendirmesi hizmeti sunan kurumlar sizin için daha faydalı olacaklardır.

Nakliye işleminin öneminde büyük bir kısmı paketleme kalitesi oluşturur. En zor kısım paketlemedir. Antalya Evden Eve Nakliyat hizmeti veren tüm kurumların özel paketleme araçları bulunur. Her bir eşyanızın boyutuna ve malzemesine göre farklılık gösteren ambalajlar yüksek kaliteye sahip olmakla birlikte, bu işlem tamamen işinin uzmanı olan kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.Özenle ve sabırla tek tek paketlenen eşyalarınız yine aynı özen sarf edilerek araçlara yerleştirilir. Paketleme konusu eşyalarınızı nakliye işlemi esnasında çizilmelerden ve kırılmadan korumayı amaçlar. En az sizin kadar değer verilen tüm eşyalarınızın sıfır hasar ile taşınarak yerine ulaştırılması öncelikle konular arasındadır.

Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları sundukları hizmetin kalitesini her zaman ön planda tutmak için büyük çaba gösterirler. Beyaz eşya ve mobilya paketlemelerinde genellikle elyaf içeren köpüklü malzemeler kullanılır.

Bunun yanı sıra mutfak araç gereçleriniz, bardak ve tabaklarınız tek tek paketlenerek kendi özel kolilerine yerleştirilirler.

Kıyafetleriniz için, için özel taşıma kolileri kullanılır.

Nakliye işleminin gerçekleşeceği tarihten önce tüm eşyalarınız anlaşmalı kurumlar tarafından sigortalanır. Bu sigorta tüm eşyalar taşınılacak yeni adrese nakliye edilinceye dek geçerlidir. Bu özel sigorta sayesinde taşınan tüm eşyalar güvence altındadır ve müşterinin rahatlığı sağlanmış olur.Nakliye işleminin bir gün öncesinde taşınacak tüm eşyalarınız teker teker sökülür, ambalajlama işleminden geçer ve kolilerine yerleştirilir. Nakliye günü ise kalifiye elemanlar tarafından, bir gün öncesinden hazırlanmış eşyaların kamyonlara istifi işlemi yapılır. Hiçbir hasar verilmeden taşınarak araca yerleştirilen eşyalarınız bu işlem sonrasında mobilya battaniyesi adı verilen örtülerle kaplanarak üstleri kapatılır.

Araç yeni adrese ulaştığında, eski adresinden alınırken gösterilen aynı özen çerçevesinde, eşyalar müşterilerin belirttiği yerlere ve gösterdiği şekilde uzman kişiler tarafından yerleştirilir.

evden eve resimleri ile ilgili görsel sonucu
 

 Antalya Asansörlü nakliyat ile taşıma olanakları daha kolay hale getirilmiştir. Bir çok Antalya nakliye şirketleri tarafından kullanılan asansörlü sistem sayesinde eşyaların zarar görmesi engellenmek istenmiştir. Evden eve nakliyatkonusunda en büyük sıkıntıların başında yüksek katlı binalara nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Çünkü çok katlı binalarda eşyaların çıkarılması bir hayli güçtür. Bütün eşyaların bu şekilde taşınması hem zahmetli hem de eşyaların zarar görebilmesine neden olabilmektedir.Firmamız eşyalarınızın zarar görmesini engellemek amacıyla asansörlü taşımacılık sistemini kullanmaktadır. Bu sayede yüksek katlarda bile otursanız eşyalarınız asansör yardımıyla alınarak zarar görmez.

 Antalya Ofis ve Büro Taşıma Hizmetleri:0542 651 50 42

Antalya Ofis taşımacılığı hizmetinde ilk olarak taşınacağınız bürodaki eşyalarınızın büyüklüğü tespit edilecek, Büroda önemli olan kırılacak ya da dosya tipi eşyalarınız özel olarak hazırlanmış kutulara konularak paketlenecek.Paketleme işlemi ofis büro taşımacılığında önemlidir. çünkü yeni yerinizde bir dakika bile sizleri yormak istemeyiz. Bir an önce işlerinize başlamanız, zaman kaybetmemeniz gerekmektedir.Ofis ve büro taşıma esnasında eşyalarınız numaralandırılarak herhangi bir karışıklık olmaması sağlanacaktır. Taşıma sırasında eşyalarınız birbiri içerisine girecek olursa birde dosyaların yediden tasnifi gibi işlerle sizleri zaman kaybettirmek istemeyiz.Büro taşıma işlerinde önemli sorunlardan biri de büroda bulunan büyük masa veya dolaplardır. Bunların kapılardan çıkması ya da merdivenlerden aşağıya indirmek büyük sorun olmaktadır.

Antalya Şehirlerarası Nakliyat süreci uzun ve detay isteyen bir hizmettir. önemli olan taşınacak olan eşyaların hangi büyüklükteki bir araca uygun olabilirliğini belirlemektir.Eşyaların hacim ve büyüklüğüne göre bir araç belirlenmeli ve eğer mümkünse tek bir seferde gidilecek olan yere ulaştırılmalıdır.

Bu konuda eğitimli olan kadromuzla müşterilerimizin isteği doğrultusunda çözümler sunulmaktadır.

(Antalya) – İstanbul – İzmir – Ankara – Samsun – Adana arası şehirlerarası evden eve nakliyat ve diğer il ve ilçelere taşımacılıkta uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Antalya Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık

Antalya nakliyat firmamız, şehirlerarası taşımacılık hizmetinde önde gelen firmalardan bir tanesidir. Taşınacak olan eşyaların, durumu, cins ve miktarı göz önünde bulundurulmaksızın, Antalya’nın en iyi firması olarak Antalya şehirlerarası nakliye hizmetinde kaliteyi en yüksek düzeyde barındırmaktayız.Hızlı ekonomik, her bütçeye hitap eden ve en önemlisi güvenilir ve dürüst bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte ve buna uyum sağlamamız, kalitemizi Avrupa standartlarına taşımamızı sağlamıştır.

Evden Eve Şehirlerarası Nakliyat Antalya hizmetinde müşteri memnuniyeti bizim için en ön planda bir durumdur. Hijyenik bir taşımacılık süreci aynı zamanda önemli bir husustur, araçlarımızın gerekli olan düzenli temizleme işlemi yapılarak bir sonraki taşıma sürecine hazırlamaktayız.

81 ilimize Antalya Şehirlerarası taşımacılık ile ilgili aklınıza takılan tüm teknik soruları sorabilirsiniz. Bu konuda daima yanınızda olup,sizlere güven duygusunu verebilmek için elimizden geleni yaparız.

 Antalya Sigortalı Nakliyat ve taşımacılıkta öncelikle taşınacak olan evde detaylı bir ekspertiz çalışması yapılır. Fiyatlandırma ve taşıma detayları bu ekspertiz doğrultusunda belirlenir.

Antalya evden eve taşımacılık için gerekli olan ebatta araç, eleman ve malzeme Antalya Nakliyat firmamız depolarında bulundurulur.Eşyaların cinsine göre paketlenmesi, nakliyesi, yeni yerde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi, marangozumuz tarafından demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmesi, tüm bu işlemler deneyimli personelimiz tarafından itinalı bir biçimde yapılır.

Antalya Sigortalı Nakliyat Antalya evden eve nakliyat yapılırken en mühim işlem paketlemedir. Paketlemede kullanılacak malzemenin kalitesi ve eşyaların cinslerine uygun olarak paketlenmeleri hasarsız taşımanın ilk kuralıdır.İyi ve kuralına uygun yapılmayan bir eşya paketleme eşyaların zarar görmesine yol açabilir.

Büyük parça eşyaların paketlenmesinde kraft baloncuklu naylon adını verdiğimiz özel malzememizden kullanılır. Hiçbir şekilde battaniye ile sarma işlemi uygulanmaz.

Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılır.

03 Haziran 2017
Antalya BOrabey Nakliyat için yorumlar kapalı
783 kez görüntülendi