TurkCoder.TK
İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat | Antalya Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

2007 yılında BOrabey tarafından Antalya’da faaliyetlerine başlayan BOrabey Nakliyat, disiplinli taşımacılık ilkelerini yeniden oluşturmuştur. İlk taşımacılık faaliyetlerinden bu yana ‘’güvenilirlik’’ ilkesini benimseyen BOrabey Nakliyat, 11 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile evinizi güvenle taşıyor. Ev, Ofis ve işyeri taşımacılığında hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile 6 teker ve 10 teker araçlarımız, siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.Antalya Evden Eve Nakliyat firması bu hizmetleri ile kaliteyi ve güveni ön planda tuttuğunu göstermektedir. Sizleri de ailesinden biri olarak görmekte ve hizmetlerini en üst seviyede vermektedir. Eşyalarınızı kendi eşyaları gibi üstlenerek sorunsuz bir nakliyat işlemi gerçekleştirmektedir.

Şehiriçi ve Şehirlerarası taşımalarda firmamız İstanbul çevresinde lider firma olma ünvanını korumaktadır.

Antalya BOrabey Nakliyat | Eşya Depolama ile taşınacak olan eşyalarınız, sigortamız kapsamındadır.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınması gereken eşyaların, yük araçlarıyla belirli bir adresten diğer adrese taşınmasına nakliyat adı verilmektedir. Yük taşımacılığı yapan sektörlere de nakliyat adı verilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Nedir?
Her insan hayatında en az bir kere taşınmıştır. Bu konuda verebileceğimiz en kısa yanıt taşınılacak eşyaların bulunduğu evden diğer eve nakliye işlemidir. Nakliyat deyince aklımıza gelen ilk şey evden eve nakliyattır. Bu sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyanın birçok yerinde de böyledir. Örnek olarak da bir yıl içerisinde farklı özel nedenlerle insanlar şehirlerarası taşınmak zorunda kalırlar. Yani kısacası bir yıl içinde bu şekilde taşınma işlerine de evden eve nakliyat denilmektedir. Tabi bu tür nakliyat için en önemli konumuz kaliteli ve büyük bir firma ile çalışmak son derece önemlidir. Bununla beraber evden eve nakliyat hakkında herkesin aklına takılan soruları değerlendirelim.

 Evden Eve Nakliyat Firması İçin Tecrübenin Önemi Nedir?
Firmanın yılların getirdiği tecrübesi ve çalıştırdığı profesyonel ekibi ile kusursuz verdiği hizmet kaliteli bir firma ile mümkün olmaktadır. Üstelik firmanın tüm eşyalar için yaptığı sigorta ile eşyalar güvence altına alınmaktadır.
Evden Eve Nakliyat Sırasında Eşyaların Paketlenmesinin Önemi
Yine firmanın yılların getirdiği tecrübesi ile nakliyat firması çalışanları hangi ürünün nasıl bir koli ile paketleneceği konusunda bilgili olduklarından dolayı son derece kaliteli bir iş çıkarılacaktır. Firma çalışanlarının yaptığı kaliteli paketleme ile de yapılan uzun yolculuk nakliyatlarında da eşyalara herhangi bir zarar gelmeyecektir.
Evden Eve Nakliyatta Asansörlü Taşıma Sistemi
Bazı eşyaların ağırlığı ile birlikte taşınması zor olan eşyalar için apartmanın asansörü kullanılmaktadır. Eğer apartmanın asansörü yoksa ya da apartmanın merdivenleri dar ise taşıma fiyatı farklılık gösterebilmektedir.
Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Nedir?
Eşyalar çok bekletilmeden yola çıkarılır ve istenilen adrese tam zamanında teslim edilmektedir. Firmanın eşyaları zamanında teslim etmesi de müşterilerin firmaya olan güvenini arttırmaktadır.
Evden Eve Nakliye süreci şu aşamaları gerçekleştirilerek sonuca varılır:
-Paketleme
-Eşyaların Araca Taşınması
-Yeni Adrese Eşyaların Nakliyatı
-Eşyaların Yeni Eve Taşınması
-Eşyaların İstenilen Yere Taşınması
Evden Eve Nakliyat sektörü oldukça rekabetli ve fiyata göre faaliyet gösteren firmalardan oluşmaktadır. Bu nedenle tercih yaparken iyi bir araştırma yaptıktan sonra nakliyat firmasına karar verilmelidir.

Türkiye’nin En Büyük Nakliye Şirketinden, En Güçlü Referans Listesi
Bizim Yanımızda Her Zaman Yeriniz Hazır,
Sizi de Bekleriz 

evden eve nakliyat

Yaşam insanlara sunulmuş olan son derece özel bir armağan ve her anı son derece değerli. Sonunun ne zaman biteceği bilinmeyen bu yolculukta, yol elbette ki dümdüz değil ve insanların yaşadıkları sürece farklı durumlar ile karşı karşıya kalıyorlar ve kimi zaman karşılaştıkları bu durumlar sonucunda da yeni yollara çıkabilirler ki bu durumda evden evde nakliyat ister istemez zorunlu hale gelir.

Taşınmayı Gerektiren Temel Nedenler

Evden eve nakliyat yapılmasını gerektiren başlıca hususlar şunlar:

• İş veya özel bir nedenle ( evlenme, ailesel sebepler vb.) kent değişimi
• Bölgede yaşanan deprem, zelzele gibi aniden ortaya çıkan beklenmeyen doğaüstü koşullar
• Aileye yeni bir bebek katılması, evlenme vb. durumlardan dolayı yaşanan evin küçük gelmesi.
• Yeni bir evin satın alınması ve oraya taşınma gereksiniminin doğması.
• Eğer kiracı olarak konutta oturuluyor ise ev sahibi ile yaşanan sorunlar ve/veya evin bir biçimiyle kişi için temel yeterlilikleri karşılayamaması.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yukarıdaki sebeplerin bir veya birkaçından dolayı evden eve nakliyat ve/veya eşya depolama yapılması gerektiğinde seçilecek olan nakliyat firmasında bilinmesi ve üzerinde dikkatlice durulması gereken konular ise şunlar:

• Kadrosu: İşin belki de en önemli noktası burası. Seçilen firmanın elemanları firmanın düzenli ve kadrolu elemanları olmalı. Yaş, deneyim, bilgi konularında tam yeterlilik taşımalı.
• Olabildiğine teknolojik olarak çalışan bir firma olmalı ve asansörlü taşımacılık gerekli durumlarda yapabilmesi.
• Taşınan eşyalar için yol sigortası mutlaka yapılmalı ve firma taşınan eşyaların hasar görmeyeceğini, dahası çalınma vb. sorunların yaşanmayacağını garanti etmeli ki tüm bunlar için öncesinden nakliye firması ile bir sözleşme yapılmalı.
• Montaj ve demontaj konusunda gerekli desteğini sunmalı ve bu iş için alanında deneyimli personeller ile çalıştığını belgeleyebilmeli.
• Firmadan referansları istenmeli ve sizin beklentilerinize yanıt verebileceğinden emin olunmalı.
• Ücret konusunda da ciddi bir araştırma yapılmalı ve hizmete uygun fiyat veren firma tercih edilmeli.

Ücreti Belirleyen Faktörler

Yukarıdaki bilgiler içinde belki de ücret konusu işin ekonomik yönden en önemli püf noktası. Fiyatı belirleyen temel faktörler, nakliye yapılacak evler arasındaki mesafe, hangi katlar arasında nakliye yapılacağı, kaç kişinin çalışacağı ve son olarak firma politikası olarak belirtilebilir.
Tüm bu bilgiler sonrasında da taşınma işlemi, kafada hiçbir soru işareti kalmadan gerçekleştirilebilir.

gunaydinkolileme-tasima

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sizler vaktinizin iyi hayat koşulları yaratmak adına çalışarak geçiriyorsunuz. Bu nedenle de yaşadığınız evler ve sahip olduğunuz eşyalar sizin için büyük bir önem arz ediyor. Biz de size, eşyalarınızı en az sizin kadar önemseyen Antalya BOrabey Evden Eve Nakliyat firmasını sunuyoruz.
İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründe, önemli yerler edinmiş bu firma ile güvenli bir şekilde eşyalarınızın taşınması sağlanmaktadır. Sadece şehir içinde değil, aynı zamanda şehirlerarasında da faaliyet gösteren bir firmadır. Sizlerin ev ya da şehir değiştirirken aklınızın eşyalarınızda kalmasını ortadan kaldıran, çalışma yöntemleri sayesinde içiniz rahat bir şekilde değişime ayak uydurmanız sağlanmaktadır. Güvenilirliğini kanıtlayan firma sayesinde siz de etraftan duyduğunuz nakliyat facialarını unutacak ve size sunulan kaliteli hizmetin tadını çıkaracaksınız.
Eşyalar özenli bir şekilde, en ufak parçaya kadar tek tek çalışanlar tarafından paketlenmektedir. Kıyafetleriniz de portatif dolaplara yerleştirilerek başlarına gelebilecek olası kazalardan ya da deforme olma ihtimallerinden korunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat sırasında oluşabilecek olumsuzluklar böylece ortandan kaldırılmaktadır.
Antalya Evden Eve Nakliyat firması 2007 yılından başlayarak bu sektörde adını en iyi faaliyetlerle yazdırarak sizlere en doğru şekilde hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalarının verimini de 2007 yılında Türkiye Nakliyeciler Derneği’nden Hizmet Başarı ödülünü alan ilk Nakliye firması olarak da almıştır.
En İyi Evden Eve Nakliyat Firması olarak bünyesinde işini iyi yapan, güler yüzlü ve deneyimli elemanlar barındırmaktadır. Böylelikle kaliteli hizmet için gerekli olan en önemli ölçütü sizlere sunmaktadır. Doğru taşımacılık yaparak da kalitesini göstermekte ve güvenilirliğini her geçen gün daha da üst seviyelere taşımaktadır.

ANTALYA EŞYA DEPOLAMA

Eşya depolamanın en iyi hizmetini sunmaktadır. Eşyalarınızın alınarak, belirttiğiniz tarihe kadar en iyi şekilde depolanmasını ve verilen tarihte sorunsuz bir şekilde taşınarak, yerleştirilmesini ve teslim edilmesini sağlamaktadır. Firma sizlere eşyalarınızın kontrolünü de sunmaktadır. Eşyalarınız 7/24 kamera ile izlenerek koruma altına alınmaktadır. Teslim tarihine kadar eşyalarınızın güvencesi BOrabey Eşya Depolama firmasının sigortası altında bulunacaktır. İstediğiniz takdirde depoya gelerek eşyalarınızın durumunu görebilecek ve istediğiniz zaman eşya çıkışınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Eşya depolama firmaları Antalya eşya depolama  işlerine 2007 yılında başlayarak hizmetini en iyi şekilde devam ettirmektedir. Antalya’nın tüm semtlerine de ulaşım sağlamakta ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde depoya  sorunsuz, kusursuz teslim etmektedir. Antalya’nın her ilçesine güvenli depolama hizmeti sağlamakta ve eşyaların teslimini kaliteli bir şekilde yapmaktadır.

Ev depolama firması olan Antalya Depo size eşyalarınız depolanmasında da en yüksek yardımı yaparak işinizden kaybettiğiniz zamanın kısalmasını sağlamaktadır. Size yakın Antalya içinde eşyaların depolanmasını üstlenen firma eşyalarınızın güvenilirliğini en ön planda tutarak sizlere hizmet vermektedir. Kiralık Depo ya taşınan eşyaların teslim edildiği zaman montaj işlerini de yapmakta ve sizleri büyük bir sorundan kurtarmaktadır. Elektronik eşyaların da taşınmasını sağlarken özenli bir paketleme işlemi gerçekleştirilmekte ve zarar görmeden depomuza teslimi sağlanmaktadır. Firma bünyesinde bulunan ustalar, depo daki elektronik eşyaların tesliminden sonra, kurulum konusunda yardımcı olmaktadır.

 En İyi İstanbul Antalya Lara Evden Eve Nakliyat Firması 

Yeni bir ev aldınız veyahut eski evinizi değiştirmek istiyorsunuz, ofisiniz artık size yetmiyor yeni ofise taşınıyorsunuz, iş yeri değiştiriyorsunuz vb. taşınma işlemleri yapmanız gerektiğinde, eşyalarımı nasıl taşırım, sorunsuz bu işi nasıl hallederim diye düşünüyorsanız; evden eve nakliyat firmalarının bu alanda sunduğu hizmetten faydalanabilirsiniz. İstanbul gibi yüksek binaların, çoklu katların, plazaların ve asansörle taşıma yapılamayacak iş merkezlerinde evden eve taşıma şirketlerinin kullanması gereklidir. BOrabey evden eve nakliyat firmaları arasında güvenilir ve kaliteli hizmet üreten Antalya evden eve nakliyat ile taşımacılık işlemlerinizi çok kolay, hızlı ve etkin bir biçimde halletmeniz mümkün, taşıma sırasında oluşacak olan herhangi sorunların en asgari düzeye indirilmesine yardımcı olup etkin ve verimli bir taşımacılık yapmanıza olanak sağlar.
Taşımacılık sektörüne bakıldığında verilen hizmetin kalite ve güvenilirlik ilkesi doğrultusunda çözümler üreten ve verilen hizmetin en yüksek oranda iyi olmasını sağlayan BOrabey nakliyat ile gönül rahatlığı ile eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. En iyi evden eve nakliyat firmalarına bakıldığında bu alanda eskiye dayalı bir tecrübe ve iş kalitesi olarak hizmet sunan ve müşterilerinin daha kaliteli hizmet almasını sağlayan BOrabey nakliyat ile taşıma işlerinizde rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Profesyonel personel ekibi, taşıma da kullanılan malzeme kalitesi, taşıma sonrası geri dönüş oranları ile rakiplerinden ayrılan ve bu alanda verdiği hizmeti en iyi şekilde yerine getiren Antalya BOrabey nakliye vizyon olarak da hep en iyiyi hedeflemektedir.
Taşıma işlemlerinin zorluğu, taşıma sırasında doğacak kazalar ve değerli eşyalarınızın kırılması, yıpranması veyahut bozulması gibi sorunların taşıma başlamadan önce özel malzemeler ile koruma altına alınarak, taşıma sırasında ince ve titiz bir çalışma ile sorunsuz bir şekilde hallolmasına yardımcı olur. İstanbul Antalya evden eve nakliyat işlerinde öncelikli olarak asansör sistemi ile eşyalarınızı makine yardımı ile güvenli bir şekilde evinizin istediğiniz bölgesine taşıyabilirsiniz. Daha öncelerde insan gücüne dayalı olarak yapılan taşımalarda oluşan problemler en aza indirilir. Hizmet kalitesi açısından müşteri geri dönüşlerini çok önemseyen BOrabey nakliyat siz değerli müşterileri için en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir..

Evden Eve Nakliyat İstanbul Antalya Taşımacılık

Yeni yerinize sizin istekleriniz doğrultusunda, taşıma işlemini gerçekleştirecek Evden Eve Nakliyat Antalya firmaları teknolojinin sağladığı imkânlarla, sizin için zamandan da tasarruf ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutar. İnternetten de araştırdığınızda taşıma ve nakliye işlemlerinin neticesinde; müşterilerin memnuniyetlerini belirten, teşekkür içeren yorumlar, sorunsuz ve hızlı bir şekilde sonuçlandıran Nakliye Firmaları ilk sıralarda yer alacaktır. İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında ilk sıralarda yer alan BOrabey Nakliyat Firması tamda sizin isteyeceğiniz, gözünüzün arkada kalmayacağı bir firmadır. Yılların kazandırdığı tecrübe, güvenilir ve profesyonel personel, hızlı sorunsuz taşıma nakliye işlemini bitirebilmesi köklü ve tercih edilen bir nakliye firması olmasını sağlamıştır.BOrabey Evden Eve Nakliyat firması yeni yerinizin yüksekte, plazada olmasını sorun etmez. Olası kazaların önüne geçerek, asansörlü nakliyat ile eşyalarınızı yerine ulaştırarak yerleşmesini sağlar.

Antalya BOrabey Nakliyat firması sizin kendilerini seçerek, güvenerek teslim ettiğiniz eşyalarınızı, emanete verilen özen ile kendilerine ait eşya olarak görerek taşır. Müşteri memnuniyetini maksimum derecede tutmak ve sürekliliğini korumak ilke olarak kabul edilmiştir. Mobilyalarınızın montajı, eşyalarınızı yeni yerinizde ki yerlerini, konumlarını sizin belirleyeceğiniz şekilde uygular. Bütün bu taşıma nakliye esnasında mümkün mertebe olumsuz çevre ve hava şartlarını makul durumda değerlendirir. Böylelikle eşyalarınız için en sağlıklı taşıma ve yerleştirme durumu BOrabey Nakliye firması tarafından gerçekleştirilmiş olur. Size de yeni yerinizde, yeni komşularınızla çay kahve eşliğinde keyfini sürmek düşer. Güle, güle oturun.

12 Ocak 2018
İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
874 kez görüntülendi