TurkCoder.TK
İstanbul Antalya Evden Eve 0542 651 50 42 | Antalya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık (0532/135/53/42)
02423465042

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat
Ev taşıma profesyonellik isteyen bir işlemdir . İstanbul Antalya arası nakliye hizmeti veren firmamız deneyimli ve bu alanda bilgili kişilerden oluşmuş aynı zamanda evden eve nakliye alanında uzun yıllardır çalışan personelden oluşan ekiplerle hizmet vermekte. Evden eve nakliyat, eşya taşıma işi herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmaması bakımından büyük bir titizlik ile gerçekleştirilmelidir. sırasında eşyaların zayi olması ya da kırılması gibi durumlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir . firmamız bu tür olumsuzlukların önüne geçmek için nakliye sırasında eşyaların sigortasını yapmakta bu sigorta ücreti firmamıza ait olup herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. İstanbul Antalya arası taşımacılık hizmetleri veren firmamız eşyalarınızı evinizden alır ve yeni adresine ulaşıncaya kadar büyük bir özen içerisinde çalışmalarına devam eder.Eşyalarınızın paketlenmesi, araca taşınması işlemleri ile yeni evinize taşınmasına kadar her şey firmamız çalışanları tarafından gerçekleştirilir. Amacımız en iyi hizmeti gerçekleştirmektir. ihtiyacınıza en hızlı ve aynı zamanda da kısa süre içerisinde cevap veren firmamız nakliye hizmetini A’ dan Z’ye kadar tüm taşıma ihtiyacınızı karşılar .Ayrıca İstanbul ‘un Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki merkez şubelerimizle ve Antalya’da yeni acılan şubemizle tüm İstanbul ve Antalya halkına hizmet vermekteyiz.Firmamız sadece evden eve nakliye konularında değil işyeri, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı alanlarında da profesyonel hizmet sunulmaktadır.Biliyoruz ki nakliye, taşınma pek çok kişi için zor bir işlemdir. Oysaki nakliye alanında uzman firmalar ile birlikte çalışılması durumunda bu zorlu işlemler çok daha kısa süre içerisinde yapılmakta olup eşya sahipleri de büyük bir yükten kurtarılmış olmaktadır.Tüm bunların yanı sıra sunulan hizmetlerin kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Kaliteli ve etkin hizmet eşyalarınızın zamanında ve kısa süre içerisinde hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaşması anlamına gelmektedir.

Antalya İstanbul Evden Eve Nakliyat

Akdeniz kıyısından kalkıp, iç anadoluya doğru parça eşya taşımak üzere yola çıkmışsanız, Türkiye’nin dört mevsimi yaşadığı yollarına karşı da hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz. Velev ki pek çok birey bu konuda hazır olamayıp nakliye firmaları ile çalışmayı tercih ediyor. Eğer siz de bu konuda derin tecrübe ve korkular yaşıyorsanız, BOrabey Nakliyat firması olarak size hizmet vermek bizi son derece mutlu edecektir.

BOrabey Nakliyat firması, Antalya ve İstanbul illeri arası evden eve parça eşya taşımacılığında sağladığı hizmetler ile en çok konuşulan firma olma özelliğinde. Firmamız, tüm müşterilerine nakliye sırasında sirgorta güvencesi sağlamakta ve kesinlikle komisyon usülü çalışmamaktadır.

BOrabey nakliyat firmasının bünyesinde bulunan tüm nakliye araçlarına nakliye asansörü entegre edilmiştir. Tüm araçlarımız üç yaş maksimilitesi ile sınırlandırılmış olunup, şöför personelimiz İstanbul Antalya gibi uzun mesafe yolculukları bakımından dört yıl direksiyon tecrübesi minimalitesiyle sınırlandırılmıştır. Tüm personelimiz ilgili konularda eğitimlere tabi tutulup, bilinçlendirilmektedir. Nakliye konusunda bu denli hassas çalışan bir firma varken, daha azıyla yetinmek niye?

Şehirler arası nakliyat son derece güven gerektiren bir alandır. Eşyalarınızın belirli bir il içerisinde taşınması ile bir şehirden başka bir şehre taşınması farklıdır. Özellikle şehirler arası taşımacılıkta firma seçerken daha dikkatli ve titiz davranmak gerekir. Firmamız bu konuda uzman personeli ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile ihtiyaç anınızda Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktadır.  Sizleri profesyonelliğin getirmiş olduğu özgüven ile mutlu ve huzurlu bir şekilde yeni evinize taşıyoruz.

Ev eşyası, ofis, büro, mobilya, elektronik eşya, parça eşya, tarihi eser, antika ve sanat eserlerini güvenle şehirler arası taşıma hizmeti sunan firmamız sadece değerli eşyalara değil, birkaç parça eşyanın taşınmasına dahi aynı hassasiyeti göstermektedir. Firmamız tarafından uygulanan sigorta hizmeti de bu konuya göstermiş olduğumuz özeni kanıtlamaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde eşyalarınıza sigorta uygulanarak herhangi bir olası kaza, kırılma ya da çalınma riskine karşı güven sunmaktayız. Nihayetinde şehirler arası taşımacılık ne kadar ciddi bir iş ise, firmamız da alanında o kadar profesyonel ve profesyonelliğini de uluslar arası taşımacılık standartlarına uygun hizmetler ile ortaya koyan bir firmadır. Eşyalarınızı güvenle Türkiye’nin bir noktasından başka bir noktaya ulaştıracak uzman ve deneyimli bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin avantajlar şunlardır;

Ücretsiz ekspertiz hizmeti

Eşyaların yapısına uygun sıfır malzemeler ile ambalajlama ya da paketleme hizmeti

Alanında uzman ve deneyimli bir personel ekiple çalışma şansı

Güler yüzlü, titiz ve hassas çalışma performansı

Eşyaların güvenliği için sunulan sigorta hizmeti

Zamanında, hızlı ve müşteri odaklı hizmetler

Yenilikçi ve dinamik performanslar sayesinde anlık çözümler üretebilme

Sunulan tüm hizmetler için uygun fiyat politikası

BOrabey Nakliyat firmamız her daim kendini müşterilerinin yerine koyarak almak istediği hizmeti sizlere sunmaktadır. Siz de kalite ve güvenin farkını yaşamak isterseniz firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

13 Ocak 2018
İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
597 kez görüntülendi