TurkCoder.TK
En iyi antalya evden eve nakliye firması | Antalya Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

En İyi Antalya Evden Eve Nakliye Firması

En İyi Antalya Evden Eve Nakliye Firması

BOrabey Nakliyat garantisi ile eşyalarınızın eski evinizden alınıp yeni evinize sorunsuz bir şekil de taşınması sizleri memnun edecektir. Bilinçli bir şekil de hareket ettiğimiz Antalya Evden eve nakliyat sektörün de en önemli unsur, her şeyi en başından konuşmaktır. Antalya Evden eve nakliyat firması ile eşyalarınız sorunsuz, garantili, ambalajlı ve sözleşmeli bir şekil de eski evinizden yeni evinize taşınabilir hale getirilmektedir. Firmamızdan alacağınız tüm evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri HDİ sigorta şirketi güvencesi ile 50.000.00 TL değerin de bir ölçüt ile koruma altına alınmaktadır.
Antalya Evden eve nakliyat sektörünün başarılı firmalarından olan şirketimiz, Müşteri hassasiyetine oldukça dikkat etmektedir. Tüm vatandaşlarımızın yararlanabileceği fiyat olarak uygun, kalite olarak yüksek hizmet koşullarını sizlere kesintisiz bir şekil de sürdürüyoruz.
Kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde; ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane vb.. kurum ve kuruluşların taşınma hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Hizmet kalitesini değişen teknolojiyi de kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır.

Antalya BOrabey Nakliyat, Şehir içi- şehir dışı taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç ve donanıma ,uzman kadro ve deneyime sahip bulunmaktadır.
Şehir içi- şehir dışı taşıma hizmetinin sunumu esnasında oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilmek için müşterinin isteği doğrultusunda ücretsiz ekspertiz gönderilerek müşteri varlığı yasal anlamda korunmakta müşteri yapılan sözleşme kapsamına göre müşteri malı sigortalanarak müşterinin memnuniyeti sağlanmaktadır.
Şehir içi- şehir dışı taşıma hizmeti sunumunun en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.
Antalya Evden eve Nakliyat Antalya’da kurulmuş olup, tecrübeli eleman ve kontenjanı ile şehir içi- şehir dışı,ev ve iş yeri evden eve taşımacılık hizmeti faaliyetini yapmak için çalışmalarına başlamıştır.

29 Nisan 2018
En İyi Antalya Evden Eve Nakliye Firması için yorumlar kapalı
941 kez görüntülendi