TurkCoder.TK
Antalya Evden Eve Nakliyat | Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat
02423465042

Sosyal Medyada Biz}

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya BOrabey Nakliyat 2007 yılında Antalya merkezli kurulmuş olan evden eve nakliyat firmasıdır. Yılların vermiş olduğu deneyimin yanı sıra gerçekleştirmiş olduğumuz işlerin verdiği güven ve tecrübeyle evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Antalya Evden Eve Taşımacılık

Ekspertiz ve Firma personellerimizi sizin belirttiğiniz randevu aldığınız bir saatte evinize yada iş yerinize yollayarak eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve en ekonomik şekilde fiyatlandırması hakkında size ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz. Ücretsiz olan bu işlemden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken şey bizimle irtibata geçmeniz ve taşınma talebinizi bildirmeniz olacaktır.

Antalya Evden Eve Nakliyat, Antalya’da evden eve nakliyat konusunda öncü kuruluşlardan biri olup ilkesini ileriye taşıyan modern firmalardan biridir. Evden eve nakliyat sektöründe vermiş bulunduğu hizmet kalitesi çok önemlidir. Hizmet kalitesinden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi sağlıklı modern sorunsuz hizmeti işleyerek vermiş bulunmaktayız. Kalitenin ve günümüz şartlarının öncüsüyüz.

“Her taşınmada kendi imzamız bulunmaktadır” Diğer firmalardan öncü olduğumuzu da yaptığımız güzel işlerden attığımız güzel imzalardan kanıtlamış bulunmaktayız.

Yolumuza devam ederken olan BOrabey nakliyat güçlü referansları ile, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna hızlı sağlam adımlarla devam etmektedir.

Hızlı güvenilir ve yeterliliği son derece güçlü kullanılan malzemelerin kalitede öncülüğü sizlere ve eşyalarınıza vereceği üstün ve kaliteli hizmetlerle çok daha hızlı dinamik ve çok daha sorunsuz olmasını isterseniz bizim ayrıcalığımızı hissetmek adına hizmetini almanızı ve aldığınız bu hizmeti sevdiklerinizle ve yakınlarınız ile paylaşmanızı savunmaktayız. Evden eve taşıma hizmetinde öncelikli olarak, profesyonel ve kaliteden asla vazgeçmeyen, müşterinin isteklerine önem veren, ödeme koşullarında olabildiğince esnek ve konusunda uzman olan ekibiyle sizlere evden eve nakliyat hizmetini vermeye devam etmektedir.

Evden eve nakliyat denince ilk akla gelen firma olma yolunda taşımacılık yapıyoruz. Bizim için evden eve nakliyat sadece yük taşımak demek değildir, evden eve nakliyat demek kişin en manevi yaşam sitilinin kazanımlarını taşımaktır. Bizim için evden eve nakliyat insanların yaşam alanını hayallerini yuvasını değerlerini değer taşımak demektir. BOrabey evden eve nakliyat işini yaparken işte bu bilinçle hareket eder insanın yaşam alanının taşınması hassas bir iştir işte bu yüzden tercihiniz BOrabey nakliyat olsun.

Uluslararası alan dada kendini her zaman yaptığı işler ile taktir alan firmamız kendini ispatlayan üst düzeyde Avrupa standartlarını da Türkiye içerisinde en başarılı şekilde uygulayan kurumdur. Araçlarımız taşınma bakımından 2 türlü şekilde kullanılmaktadır. Bunlardan ilki standart nakliye hizmetidir bu hizmetlerde ev taşıma işleminiz tek gün içerisinde bitmektedir. Paketleme ve buna benzer durumlar içinde bütün işlemler en uygun standartlarda yapılır. Ve her eşya yerli yerine taşınır.

ASANSÖRLÜ SİSTEM İLE TAŞINMANIN AVANTAJLARI

 • 1-Eşyalarınız merdivenlerden taşınmayacagı için zarar görmez, apartman içersinde çizikler ve hasar oluşmaz
 • 2-Apartman asansörüne ihtiyacımız kalmaz böylelikle kapıcı ve apartman sakinleriyle sorun yaşanmaz
 • 3-Saatlerce süreçek eşya taşıma işlemi en minimum süreye iner.
 • 4-Asansörle taşıma işlemi gerçekleştirilecegi için personelimiz daha az yorulacak bu personelimizin eşyalarınızı daha iyi bir şekilde paketleyip taşımalarını sağlayacak
 • 5-Asansörle taşımacılık eşyada oluşabilecek hasarları minimize eder .
 • 6-Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar , dar koridorlar , girişi küçük apartman girişleri ile ilgili olumsuzlukları ortadan kaldırmak
 • 7-Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azalttığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim almak
 • 8-BOrabey Evden Eve Asansörlü Taşımacılık olarak hedefimiz müşterilerimize hayatı yük olmaktan çıkarmak işlerini bir nebze olsun kolaylaştırmaktır.

Not: Asansörlü taşımacılık hizmeti müşterilerimizin taşıma stresini en aza indirir süreçi hızlandırır bu zaman ve eşyaların zarar görmemesi acısından önemlidir.Personel yükünü hafiflettigi için personelin eşyalara olan ilgisi artar yani daha iyi paketleme yapar.Eşyanın araca yerleştirimine daha çok özen gösterir.eşyalarınızın deformasyonu minimize olur .Bu da eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatır.Antalya Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri olarak bizler müşterilerimize en teknolojik çözümleri sunmaktayız.

Antalya Sigortalı Taşıma

Öncelikle Bize Güvenen Bizlere Referans Olan Tüm Müşterilerimize Teşekkürler Ederiz.

Sigortalı Taşıma BOrabey Evden Eve Nakliyat

Nakliyeci Sorumluluk Sigortaları

Uluslararası Nakliyeci Sorumluluk Sigortası

– Uluslararası anlaşma olan CMR sözleşmesinden kaynaklanan hukuki sorumlulukları poliçede belirtilen şart ve limitler dahilinde güvence altına alır.

 • Yurtiçi Nakliyeci Sorumluluk Sigortası

– Kapalı kasa araçlarla yurtiçinde karayolu taşımacılığı yapan firmaların poliçede belirtilen şartlarda karşılaşabilecekleri zararları teminat altına alır.

 • Nakliyat Aracısı Sorumluluk

– Nakliyata aracılık yapan kişinin aracılık yapması sebebiyle yük sahibine karşı olan sorumluluğunu poliçede belirtilen şartlar dahilinde teminat altına alır.

 • Depocu Yasal Sorumluluk

– Poliçede belirtilen şartlar çerçevesinde depoların sınırları çerçevesinde gerçekleştirilen depolama faaliyetlerinde ortaya çıkabilecek zararları teminat altına alır.

Yük Sigortaları

Emtea Taşıma Sigortası

– Bir malın taşıma aracı ile taşıması esnasında oluşabilecek kaza veya kazaya bağlı olarak zararları nakliyat sigortası teminatları altına alır.

 • Kıymet Taşıma Sigortası

– Değerli eşyaların bir taşıma aracı ile taşınması esnasında karşılaşabilecek zararları teminat altına alır.

Antalya Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

Ev taşıtmak isteyen müşterilerin hemen hemen hepsinin aklına gelen soru taşıması yapılan eşyalar taşıma şirketi tarafından sigortalanıyormu sorusudur.Bu konuya açıklık getirecek olursak Hiç bir evden eve nakliyat şirketi elemanın elinden kazayla düşen veya eşya aktarma işi yapılırken elemanın elide çarparak zarar gören bireysel kazaları sigorta şirketlerinden tahsil edemezler çünkü sigortanın kapsadığı alan karayolu üzerinde araç seyir ederken oluşan kaza sonucu komple ödeme şeklindedir.Burdan yola çıkarak evinizi taşımak için sizlere eşyalarınız sigortalıdır diyen firmalara itiibat etmemelisiniz.En iyi sigorta şirketin ve elemanlarının bu işte gerçekten profosyonel olmasıdır.Eğer işnde uzman bir şirketse zaten eşyalarınız hasar görmeyecektir.Sigortaya konu olan eşyanın alındığı uyerden eşyanın varış noktasına gidişi sırasında oluşabilecek kaza rizikolarına karşı poliçede belirtilen koşullara göre teminat sağlar.

ANTALYA EVDEN EVE NAKLiYAT

BOrabey Evden Eve Nakliye Hizmetleri evden eve nakliye sektörünün bütün alanlarında (evden eve taşımacılık, evden eve paketleme, evden eve depolama, evden eve asansörlü taşımacılık vb. ) faaliyet göstermektedir. Evden eve nakliye işlemi çok hassas ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu işlem gerçekleştirilmeden önce firmamızla irtibata geçen müşterimizin evine eksper gönderilir. Eksper eşyanın durumunu inceler ve taşıma günü taşıma sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için gerekli olan aracın boyutunu, eşyanın paketlemesinde kullanılacak ambalajlama malzemelerin türünü ve eşya taşıma işlemini gerçekleştirecek personel sayısını belirler. Böylelikle sorunsuz taşıma sürecinin en önemli adımları atılmış olur. Evden eve taşımacılık sektörü istismar olasılığının yüksek olduğu bir sektördür. Müşterilerimiz firma seçiminde çok dikkatli olmalıdır çünkü anlaşmış olduğunuz firmanın personeli evinizin en namahrem yerlerine kadar girecektir. Bu gibi sorunlar la karşılaşmak istemiyorsanız firma seçerken çok dikkatli olun firmanın çalışanlarının firmanın SSK’ lı elemanları olmalarına dikkat edin ,firmanın Ulaştırma Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş K3 yetki belgesine sahip olup olmadığını tespit edin her şeyden önemlisi firmanın referanslarına önem gösterin ve çevrenizden referans edinin. Bölgemizde çok sayıda korsan firma bulunmaktadır bu firmaların ağına düşmek istemiyorsanız kesinlikle firmanın ofisine gidin ve sözleşmenizi orada yapın firmanın ofisine gitmeniz firma hakkındaki izleniminizi güçlendirir ve karar vermenizi kolaylaştırır. BOrabey Evden Eve Nakliye Hizmetleri olarak gücümüzü referanslarımızdan alırız.

HİZMET KAPSAMINA GİRMEYEN İŞLEMLER

 • Avize , Şofben , Termosifon , Çanak Anten Montajı
 • Stor Ve Perde Montajı
 • Duvar Delimi Ve Matkaplık İşlemler
 • Klima Sökümü Ve Montajı
 • Ankastre Davlumbaz Montajı

NOT: Klima harici avize , şofben , çanak anten , stor perdelerin söküm işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

 Şehirler arası Nakliyat ve Taşımacılık alanında şehir içi ve Şehirler arası nakliyat’ ta söz sahibi olan firmamız siz saygı değer değerli müşterilerimize , kaliteli, uzman profesyonel ve size uygun çözüm ve ekonomik fiyatlar ile İzmir evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, Çanakkale evden eve nakliyat, Antalya evden eve nakliyat ve Adana evden eve nakliyat şubeleri ile tüm Türkiye geneli ev taşıma, şehir içi ve şehirler arası nakliyat, iş yeri, parça eşya taşıma ve eşya depolama işlemlerinize taliptir.

Şehirler arası nakliyat hizmetini sorunsuz, garantili, sigortalı ve kaliteli hizmet verebilmek adına özen ve itina ile tasarlanmış, dizayn edilmiş her boy ve ebatlarda özel yapım çelik kasa kapalı ev taşıma araçları, araç içi özel yapım askılık dolaplar, kişiye özel her ebatlarda kutulama kolileri, yurt dışında ithal edilmiş hidrolik, teleskopik yük taşıma asansörleri ve işinde ehli uzman marangoz, profesyonel güvenilir taşıma elemanları ile ekonomik uygun fiyatlar ile sigortalı asansörlü ev taşımayı tüm Türkiye geneli ilden ile, evden eve ve geri dönüş araçları ve şehirler arası parça eşya taşıma olarak hizmet vermekteyiz.

Nakliyeciler sektöründe garantili, güvenilir, sorunsuz ve hijyenik kalite hizmet sunmayı ana amaç edinmiştir en iyi ekipler belirli aşama ve denemelerden geçerek, tecrübe ve deneyim sahibi olduktan sonra siz saygı değer müşterilerimiz evlerini taşımak ve hizmet vermek için hazırlanıyor. Antalya BOrabey Evden Eve Nakliyat sektöründe daimi hizmet için güvenilir ve profesyonel elemanlar sadece firmamızda çalışabilmektedir. Unutmayın’ki en önemli konulardan biri taşıma personellerdir. İyi ve güvenilir kadrolar personeller olmadan başarılı Şehirler arası evimi taşımak istiyorum hizmeti vermek neredeyse imkansızdır. Biz size ve eşyalarınıza değer verdiğimizden dolayı güler yüzlü ve uzman personelleri eşyalarınızı taşıma için seçiyoruz. Siz saygı değer müşteriler ve potansiyel çevreniz bizim için çok değerlisiniz. Sizlerle bir Ömür.

Biz biliyoruz ki bütün Evden Eve Nakliyat firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza eşyanızı taşırken en iyi yanıtı verebilecek tecrübe, deneyim ve birikime sahibiz. İletişim Numaramız için Tıklayınız Farkı fark ediniz..

Misyon Ve Vizyonumuz ;

Misyonumuz, araştırma — geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, taşımacılık hizmetleri sunmak ve müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak.

Depolama Hizmeti

Müşterilerimizin eşyalarını depolama ihtiyaçları üzerine geliştirmiş olduğumuz güvenli aynı zamanda profesyonel olarak saklanması amacıyla anahtarının sadece müşterimizde olduğu yapılan tüm işlemlerin sigortalı olduğu bir hizmettir. Eşyalarınızın depolanması ihtiyaçlarına müşterilerimize özel çözümler üretmekteyiz. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0532 135 53 42 || 0242 346 50 42 

Antalya BOrabey Nakliyat — Paketleme Hizmeti

Evden eve nakliyat konusunda uzman ve sorunsuz bir nakliyat firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Antalya BOrabey Nakliyat sizlere sorunsuz ve sigorta kapsamında hizmet sunmakta olup kaliteyi ayağınıza getirmekteyiz. www.antalyaborabeynakliyat.com

20 Mayıs 2018
505 kez görüntülendi