TurkCoder.TK
Antalya Ev Eşya Nakliyeciler | Antalya Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

Antalya Sigortalı Ev Eşya Transfer Nakliye

Antalya Sigortalı Ev Eşya Transfer Nakliye

Kaliteli olarak veya sizin istediğiniz şekilde Nakliyat yaptırmanız zor gibi gözükebilir. Fakat son yıllarda bu konuda sağlam adımlar atılmaktadır. Antalya Evden Eve Nakliyat , sizin için yenilikçi bir şekilde ve eskisinden daha sağlam ve kaliteli taşıma araçları ile hayatınızda  yer edinecektir. Evinizden alınacak olan “eşyalar” , sizin istekleriniz doğrultusunda hedefe ulaştırılmak üzere yola çıkacaktır.. Mesafeler asla önemli değil artık ve sadece güvenli bir şekilde Nakliyat hizmetinde daha kaliteli bir iş hizmeti ön plandadır.Antalya Evden Eve Nakliyat , Belirttiğiniz adrese , sizden alına her türlü eşya ve ürünü, hiç yıpratmadan ve hiç hasar vermeden adrese teslim edilecektir.İnsanlar, isteklerinin güvenli bir şekilde amaca ulaşmasını her zaman isterler. Başarılı olarak bu işi yapmak ve daha çok hasarsız bir biçimde bunu sağlamak artık birçok güvence altında mümkün hale gelecektir. Evinizden göndermek istediğiniz her türlü eşyalarınızı , güvenli ellere teslim etmek istersiniz. Bu yüzden de bu şekilde sağlam bir Nakliyat işi yapılarak, kısa süreler içinde hedefe doğru yol alacaktır. Gelişen ağlar ve taşıma kalitesi Nakliyat işine de girdiği için , yapılan taşıma garantili bir biçimde sizlere yansıyacaktır. Bu bakımdan Evden Eve yapılan Nakliyat hizmetleri daha güvenli şekilde olarak , aynı zamanda kalitenin de güvencesi sizlere sunulacaktır. Bu açıdan bakıldığında, yol ve zaman farkını ayarlama konusunda artık sıkıntılar yaşanmayacaktır ve yapılan bu hizmet doğru orantılı şekilde ve daha hızlı biçimlerde yapılmaktadır. Arada ki mesafeler sizin eşyalarınızı göndermeniz de sıkıntı olmasın ve siz bu konuda sıkıntı yaşamayarak daha garantili bir biçim de eşyalarınız güven altında gidecektir.Nakliyat işi zorlu bir uğraştır. Bunun içinde gereken garanti ve kullanılan araçlar çok sağlam bir şekilde sağlanması gerekir. Antalya Evden Eve Nakliyat, insanların kafasında sorun olabilir ama son zamanlarda gelişen taşıma ağı ve sağlanan avantaj garantisi ile bu alanda uzman bir kadro ile güvence altında yapılmaktadır. Yapılan bu iş daha sağlam olmalıdır ki , bu nedenle de amaç olarak gelişen sağlam araçlar sayesinde sizlere güven konusunda sağlam bir ağ kullanılarak hizmet verilecektir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Artık bilinçaltımıza yerleşmiş olan bir söylemdir “sigortalı taşımacılık” sözü. Bu konuda hem firmalar hem de müşteriler çok az şey bilmektedir esasında. Firmalar, sigortalı taşıma yapıyoruz derken bilerek veya bilmeyerek hem kendilerini hem de müşterileri yanlış yönlendiriyorlar.   Bu yazımız hem nakliyeciler hem de evini taşıtacaklar için çok önemlidir. Sigortalı taşıma kavramı sadece ve sadece şehirlerarası eşya nakli esnasında trafik raporuyla sabit olan bir kaza sonrası oluşan hasarlarda devreye girmektedir. Hiçbir sigorta şirketi yükleme ve boşaltma esnasında oluşacak hasarları karşılamaz zira düşündüğümüz vakit her taşımanın başlangıcına ve bitişine bir eksper tayin etmek gerekecektir. Sigorta şirketleri 2.el eşyaya sigorta yapmazlar ancak eşya orijinal ambalajında ise istisnalar oluşmaktadır.   Bu noktada gerek şehir içi taşıma olsun gerekse şehir dışı taşıma olsun sigortalı taşımacılık güvencesi sadece aracın kaza yapması sonrasında gerçekleşmektedir. Geri kalan kısımda tamamen firmanın ne kadar güvenilir olduğuna kalmıştır.   Nakliyat sigortaları konusunda ise bilmeniz gereken birkaç husus vardır. Öncelikle müşteriler “Nakliyat Emtia Sigortası” yaptırabilirler. Bu sigorta poliçesiyle eşyalarını bireysel olarak güvence altına alırlar. Fakat emtia sigortasını nakliyeciler kesinlikle yaptırmamalılar. Nakliyecilerin yaptırması gereken kasko poliçesine ek bir poliçe olarak eklenen “Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi” dir. Birçok firmanın başına gelmiş bir olaydır ki bu Axa Oyak ile Emtia Poliçesi hazırlatan firmalar kendilerinin suçlu olduğu bir durumda oluşan hasarlar da kendilerine rücu edilmektedir. Yani bu poliçe nakliyeciyi güvence altına almaz, sadece müşteriyi güvence altına alır.   Evini taşıyacak olanlara önemle duyurulur ki şehir içi taşımacılıkta çok önemli olmasa da şehirlerarası taşımada sigorta çok önelidir. Firmanın taşıyıcı sorumluluk poliçesine muhakkak bakınız ve eğer böyle bir güvencesi yok ise kendiniz herhangi bir sigorta şirketine Nakliyat Emtia Sigortası hazırlatınız. Nakliyecilere önemle duyurulur ki özellikle Axa Sigorta şirketinde Nakliyat Emtia Poliçesi hazırlatmayın. Bu poliçe hiçbir şekilde sizi korumamaktadır. Acentenizle görüşün ve Taşıyıcı Sorumluluk Poliçesi hazırlatın.

ANTALYA EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Her sektörde olduğu gibi değişen ve gelişen teknoloji taşımacılık konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle büyük şehirlerde çok katlı binaların artması ile birlikte nakliye işleminde alışılagelmiş kavramlar günümüzde etkisini kaybetmektedir. Geliştirilen yeni yöntemlerin en tercih edileni ise asansörlü taşımacılıktır. Antalya evden eve asansörlü taşıma konusunda gelişim göstermektedir. Eskiden lüks bir hizmet olarak algılanan asansörlü taşıma günümüzde aranan bir nakliye türü haline gelmiştir.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK NEDİR?

Asansörlü taşımacılık; eşyaların balkonlardan ya da pencerelerden vinçli bir asansör sistemi ile taşınma işlemine denir. Son 15 senedir tercih edilen bir nakliye yöntemi olan asansörlü taşımacılık Antalya’da da nakliye işlemini kolaylaştırmaktadır. Antalya evden eve asansörlü nakliyat sistemi ile nakliye işlemi konusunda nefes almış, eşyalar kolaylıkla taşınabilir hale gelmiştir. Bu asansörler eşya taşınacak binanın özelliklerine göre kullanılmak üzere römorklü ya da araç üstüne monte edilmiş olarak iki çeşit yapılmaktadır.

ASANSÖRLÜ NAKLİYE NASIL YAPILMAKTADIR?

Asansörlü taşımacılığın uygun olup olmamasını kontrol etmek amacı ile öncelikle taşıma yapılacak binanın ve taşınacak eşyaların kontrol edilmesi gerekmektedir. Uygun olanakların tespit edilmesinin ardından pencere ya da balkona gerekli düzenekler kurulur ve paketleme gerçekleştirilir. Bu işlemin ardından eşyalar asansör sistemine yüklenerek indirilir ve nakliye aracına yerleştirilir.

ASANSÖRLÜ NAKLİYATIN FAYDALARI

Asansörlü nakliyat özellikle yüksek katlı, dar merdivenli, eşyaların taşınmasını güçleştirecek yerlerde kullanılmaktadır. Alışılagelmiş sistemden çok daha hızlı ve kolay şekilde taşıma işlemi tamamlandığı için zamandan yüksek ölçüde tasarruf sağlanmaktadır. Eşyalar asansöre yüklendikten sonra özel vinç sistemi ile nakliye arabasına yüklenmektedir. Bu süreçte eşyalar yerle temas etmez. Böylelikle eşyaların yıpranması ya da eşyalara zarar gelme riski minimuma indirilmiş olur. Eşyalar insan gücü ile taşınmadığı için fazla iç gücüne de gerek duyulmamaktadır. Eşyaları paketleyen ve toplanması görevini üstlenen personel daha az efor sarf ettiğinden dolayı yapmış olduğu işlemi daha özenli gerçekleştirmektedir. Asansörlü nakliyat binanın dışından yapılan bir nakliye türü olduğu için apartmanda yaşayan diğer sakinleri gürültü ile rahatsız etmemekte ve aynı zamanda bina içerisinde eşya taşınmasından dolayı oluşabilecek bina içi hasarları engellemektedir.

09 Haziran 2018
Antalya Sigortalı Ev Eşya Transfer Nakliye için yorumlar kapalı
916 kez görüntülendi