TurkCoder.TK
Ucuz ŞehirlerArası Evden Eve Nakliyat | Antalya Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

Ucuz Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Ucuz Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Ucuz Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliye profesyonel kadrolar tarafından ambalajlı,ve paketleme yapılır uzman ekip le işi bilen ekiplerle Sigortalı, marangozlu ve asansörlü olarak yapılmalıdır. Taşıma işi ekip işidir.İyi bir ekip sizin eşyanızın sorunsuz şekilde ikinci evinize taşınmasını sağlar. Nakliyat ev taşıma işlerinizde daima size seçkin elemanlar yollar da  Güvenilir, uzman ve güler yüzlü personellerle sizi hayallerinize taşıyoruz.En önemli konulardan biri olan araçlar ise yeni ve bakımlı olmalıdır.Sıcak havalarda ve zor kış şartlarında eşyalarınızın yollarda ziyan olmaması için taşıma yapılacak araç yeni ve bakımlı olarak size ayarlanır.Müşteri memnuniyeti açısından bakarsak, taşıma yapan kişi her zaman en iyi hizmeti almayı tercih eder. Şehirler Arası evden eve nakliyat hizmetlerinde bütün Türkiye geneline hizmet sağlayan BOrabey Nakliyat olarak son model kapalı çelik kasa taşımacılık araçlarımız ve işin ehli personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerinde yurdun bütün bölgelerine ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve kapalı çelik kasa taşıma araçlarımız ile hiçbir problem gerilim yaşamadan Avrupa standartlarında kaliteli, güvenilir hizmet vermekteyiz.Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K3 yetki belgesi ile problemsiz olarak Türkiye’nin her yerine taşıma hizmetimiz mevcuttur. Ekonomik fiyatlarla her bütçeyi aşmayan taşıma fiyatlarıyla artık herkes rahatlık ile taşınabilecektir bütün illerde taşıma hizmetlerı hızlı eşya aktarımleri sağlayabilmesi bakımından 4 ana ilde şubesi bulunmaktadır.

Taşıma öncesinde bedava eksperimiz evinize gelerek eşyalarınızı inceler. Yapılan inceleme doğrultusunda ne kadar personel çalışacağı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi, hangi boyutta bir aracın evinizi taşıyacağı, bina kat durumu gibi birçok husus değerlendirilerek taşınma programı hazırlanır ve müşterimizin belirtmiş olduğu taşınma tarihinde eşyalarınızın aktarımı tamamlanır.Şehir içi, kentler arası taşımacılık hizmetlerinde müşteri temsilcimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.parça eşya taşıma ve haftalık olarak düzenlemiş olduğumuz nakliyat seferlerinden kaynaklı hesaplı olarak taşınmanızı belirleyebilirsiniz.

Hız, güven, kalite ve ekonomik bir taşınma hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz..

Ambalajlama Paketleme

ambalajlama işni en iyi yapan kuruluşlardan ilkidir yılların deneyimi ve teknolojisinin de sayesinde bunu başarmıştır. Muhtelif nedenlerle ambalajlanması gereken ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bantı ile ambalajlanma hizmetleri yapılır.Ambalaj ve paketleme hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür.
BOrabey Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma personellerimiz, eşyalarınızı darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara karşı dayanıklı olması ve herhangi bir zarar görmemesi için balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.
 Eşyalarınıza evden eve nakliyat hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde ya da iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir..

konusu ile ilgili uzman personelimiz özenle, kırılma tehlikesi olan cam eşyaları ve mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde yeniden birleştırler. Bu biçimde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir. Ambalajlama, günümüz nakliye sektöründe müşterilerin tercih odağı haline gelen yenilikçi bir nakliye hizmeti çözümüdür. Temel olarak eşyalarınızın taşımaya makul hale getirilmesi için hazırlanmasını kapsamaktadır.

Evden eve nakliyat için ambalajlamada sunulan hizmetlerden bazıları: Kolilemeye makul eşyalarınızın kategorize edilerek kolilenmesi, elektronik eşyalarınızın ayrı ayrı koruyucu battaniye ile kaplanarak zarar görmeyecekleri şekilde taşımaya hazır hale getirilmeleri örnektir. Ayrıca kırılmaya müsait mobilyaların da aynı biçimde koruyucu battaniyeyle kaplanması, bütün mobilyaların sivri köşelerinin olası çarpma ve darbelere karşı hem zarar görmemeleri, hem de diğer eşyalara zarar vermemeleri için koruyucu gereç ile kapatılması, bu alandaki hizmetlerin bir bölümüdür.

Ofisten ofise nakliyat ve ambalajlamada sunulan hizmetlerden bazıları: Ofis araç ve gereçlerinizden kolilemeye makul olanların kolilenmesi, elektronik ofis cihazlarının (bilgisayar, yazıcı, tarayıcı gibi) kesinlikle suretle koruyucu battaniye ile kaplanarak darbelere karşı korunaklı hale getirilmesi örnektir. Ayrıca mobilyalarınızın sivri hatlarının koruyucu gereç ile kapatılarak eşya güvenliğinin sağlanması, cam mobilyaların da koruyucu malzeme ile kaplanarak taşıma hizmeti için dayanıklı hale getirilmesi de bu alandaki hizmetlerin bir bölümüdür.

Paketleme
Özellikle taşınırken çizilebilecek eşyalarda olması gereken paketleme prosedürünü yapmaktayız.
Paketleme prosedürü büyük, ve çizilme olasılık yüksek eşyalarda taşınma prosedürü öncesinde yapılan ve koruma fonksiyonunde büyük önem arz eden bir uygulamadır. Bu uygulama vasıtası ile çizilmemesine özen gösterdiğiniz özen eşyalarınızda taşınma sırasında da herhangi bir sorun olmaz. Hemen hemen bütün eşyalara uygulanabilen paketleme prosedürü arzu ya da ihtiyaç durumlarında.Nakliyat firmamız tarafından uygulanabilmektedir. Taşıma işlerindeki paketleme uygulaması eşyaların üzerine onların güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir giydirme prosedürüdir. Paketleme prosedüründe önemli husulardan birisi de eşyanın boyutuna göre dikkatlice paketleme yapılmasıdır. Paket boyutları standart olmamalı ve paketleme prosedürünün eşyanın üzerine tam oturacak biçimde yapılması gereklidir. Aksi takdirde paketleme uygulaması gerekli fonksiyonu ortaya koyamamaktadır.Paketleme prosedürü ya da firmamız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere erişebilir, irtibat sağlayabilirsiniz

Şehirler arası Nakliyat

Nakliyat olarak hedefimiz , sizin beklentilerinizi aşarak , evinizi taşırken ve yerleştirirken göstereceğiniz kişisel özen ve dikkatin daha fazlasını göstermektir. Taşınmak için Taha Seçtiğinizde , bu işlemin daha kolay olduğunu  bizim ekiplerle göreceksiniz.

Sistemimizde en önemli nokta , müşterilerimize verdiğimiz sözü . Dürüst , kaliteli ve çözüm üreten  kurumsal şirket kimliğimiz ile, gücümüzü destekleyip ,Nakliyat hizmetinde  olarak kendimizi daha da geliştirmekteyiz. En önemli yatırımımız çalıştığımız kişilerdir. Kullandığımız Uzman kadro  ekipmanlar ve sistemler , müşterilerimize Verdiğimiz taahhüt ve sunduğumuz kaliteli servis hizmet politikamızı yansıtmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz  taşıma hizmetlerinde tüm kaynak ve olanaklarımızı kullanırız. Sizin güveninizi kazanmak , bizim için en önemli yatırımdır. Biz , daha önce de söylediğimiz gibi sizin ihtiyaç duyacağınız servisi en iyi şekilde karşılayacağımıza eminiz.

Nakliyat özellikle taşınan açısından yorucu ve çok stresli bir iştir. nakliyat çeşitli aşamalardan oluşan belli bir süreci kapsar.Taşıma Eksperi , müşterinin beklentilerini öğrenir ve taşımanın hangi noktalar arasında , nasıl yapılacağını planlar , planlanan bu hizmeti en yüksek dikkatle , kaliteli servis hizmeti sağlayarak ve çözümler sunarak sonuçlandırır.

BOrabey Nakliyat bir taşıma metodu planlar. Bu işlem , endişelenmenizi engellemek için en etkili panzehirdir.

Çünkü taşınmanız hem sizin için hem de bizim için önemlidir. İşin başından itibaren , sizin kaygılarınızı , ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi biliyoruz.  hizmet süresi boyunca , sizin Taşınmazının daha kolay olmasını sağlayacak aktiviteleri belirlerken , ihtiyacınıza uygun çözümleri yerine getirecek öneriler sunar ve bu önerileri gün ve gün planlar. Sizinle beraber , Taşınmanız ile ilgili en uygun zamanı belirliyoruz.

Antalya BOrabey Nakliyatt Taşıma eksper imiz aynı zamanda taşınacağınız evin adresini de öğrenir ve bu evi de ziyaret eder. Odalara hangi eşyaların yerleştirileceğini belirler , yolu hesaplar ve iş Akışını hesaplar.

Bunların sonucunda taşınma ekspertizi sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir teklif sunar , teklifin kabulü halinde nakliyat hizmetimiz başlamış olur.

15 Temmuz 2018
Ucuz Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
790 kez görüntülendi