TurkCoder.TK
Antalya ŞehirlerArası Taşımacılık | Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyat
02423465042

Sosyal Medyada Biz}

Antalya Şehirler Arası Taşımacılık

Antalya Şehirler Arası Taşımacılık

Türkiye’de 2007 yılından bu yana taşımacılık sektörü içinde yer alan ve zamanla diğer nakliyat şirketleri ile birlikte yapmış olduğu ortak çalışmalar ile taşımacılık sektörünün bir kolu olan evden eve nakliyat hizmetlerini direk olarak bir sektör haline getiren nakliyatçılar topluluğu zamanla evden eve nakliyat hizmetlerini kendi arasında belli başlı gruplara ayırmıştır. Bu gruplardan en önemli ve ana parça olan şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini başlı başına önemli bir hizmet ağı haline getirmişlerdir. Bu alanda her firmanın çeşitli çalışmaları olduğu gibi BOrabey nakliyat firmasının da çeşitli çalışmaları olmuştur. Ve günümüzde hem devlet olsun hem özel sektör olsun BOrabey nakliyat firması ile şehirlerarası evden eve taşımacılık alanında ortak çalışmalar yürütmektedir. Ve yürütmeye devam etmektedir.BOrabey nakliyat, yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven ile sektörde şehirlerarası alanında önemli adımlar atmıştır. Antalya’nın en önemli nakliyat firmalarından biri olan BOrabey nakliyat,şehirlerarasıevtaşımacılığı hizmetlerinde teknolojinin gelişmesi ve ülkemizde karayollarının hızlı gelişmesi ve yeni yolların, köprülerin, geçitlerin yapılması ile şehirlerarası taşımacılık hizmetleri bir anlamda kolaylaştı. Son zamanlarda evden eve nakliyat alanında önemli yatırımlar yapan BOrabey Nakliyat, 81 ilde bu hizmetlerini detaylı bir şekilde bölge, bölge ayırarak müşterilerinin şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde geri çevirmemiştir. İsterseniz Edirne’den Kars’a isterseniz Bartın’dan Antalya’ya daima her bölgede hizmet verebileceğimiz araçlarımız mevcuttur.

Evet, firmamız şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirirken sadece tam eşya değil, aynı zamanda insanların yazlıklarına, memleketlerine veya başka yerlere göndermek istedikleri az eşyaları olabilir. Bu konuda firmamız parsiyel yani parça eşya taşımacılığı hizmetini de devreye sokarak müşterilerine bu konuda gerekli kolaylığı sağlamaktadır. Müşterilerinin tek yapması gereken sadece firmanın sevkiyat gününü öğrenerek ona göre hazırlık yapmasıdır. Bu hizmette diğer hizmet türleri gibi kapıdan kapıya hizmet türüdür. Her zaman firmamız müşterilerinin bir çöpüne bilen önem verdiği için bu konuda da içiniz ferah bir şekilde BOrabey nakliyat ile çalışabilirsiniz. Bu hizmet sizlere hem ürününüz kaliteli bir şekilde hem de uygun bir şekilde gitmesini sağlayacaktır. BOrabey nakliyat bu hizmetleri sağlayarak hem rakiplerine fark atıyor. Hem de siz değerli müşterilerinin şehirler arası platformunda ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamızın şehirler arası ev taşımacılığı alanının dışında yine şehirler arası ofis eşyası taşıma ve şehirlerarası evcil hayvan taşımacılığı gibi önemli hizmet alanlarıda mevcuttur. Bu konuda firmamız gerekli tecrübe ve ekipmana sahip olduğu için insanlar şehirlerarası ev taşımacılığı hizmetlerinin yanında aynı zamanda evcil hayvanlarının da taşınmasını talep etmektedir..
TÜRKİYE’NİN EN İYİ EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİYİZ.
Evet, artık bir sektör haline gelen ve kurumsal nakliyat şirketleri tarafından büyük önem verilen evden eve nakliyat hizmetleri gün geçtikçe gelişmektedir. Bu gelişime özellikle yıllarını veren firmalar büyük katkı sağlamaktadır. Evden eve nakliyat alanı bir sektör olarak anıldığı için Türkiye’de evden eve nakliyat sektörüne özel dernekler ve federasyonlar açılmıştır. BOrabey nakliyat ve ailesi olarak bizde bu sektörde yıllardır hizmet vermekteyiz. Profesyonel kadrosu ve güvenli ekibi ile daima siz değerli iş ortaklarımıza destek vermekteyiz.Antalya bölgesinde yıllardır hizmet veren ve bunu Türkiye’nin tüm illerine yayan BOrabey nakliyat, şehir içi taşıma hizmetlerine ek şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Taşımacılık sektöründe büyük başarılara imza atan ve her zaman önemli işler çıkaran firmamız günümüzde tüm müşterileri tarafından tavsiye edilen ve tüm diğer nakliyat şirketleri tarafından taktir ile karşılanan kurumsal bir nakliye firmasıdır. 2007 yılında sektöre hizmet vermeye başlayan ve gün geçtikçe hizmetini tüm Türkiye’ye yayan BOrabey nakliyat ve ekibi artık tavsiyeli bir ev taşıma firması haline gelmişti.

Peki Antalya BOrabey Nakliyat Ev Taşımada Ne Kadar Profesyonel

Günümüze baktığımızda herkes bir kamyon veya kamyonet alarak sektörde ev taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Herkesin aracının üstünde ya evden eve nakliyat ya ofis taşıma veyahut eşya depolama şeklinde reklamlar söz konusudur.  Fakat yazdıkları bu hizmeti en iyi şekilde sunmaya çalışanlar birkaç parmak sayısı kadardır. Evden eve nakliyat bir sektör haline gelmesine rağmen bu hizmeti sunan nakliyatçılar bir nakliye şirketi haline gelmemiştir. BOrabey nakliyat bu sorunları kendi lehine çevirerek geçmişten bu yana sürdürmüş olduğu kaliteli taşıma hizmetini günümüz teknolojileri ile pekiştirerek hızlı bir şekilde yükselişe geçmiştir.
Ev Taşımacılığında ÜCRETSİZ EXPERTİZ Başlatan Firmayız.
Artık evden eve nakliyat denildiğinde akla gelen firmaların başında yerini almıştı. Bu demek oluyor ki 3 müşteriden biri illaki BOrabey evden eve nakliyat firmasını arıyordur. Bu da firmanın iş yakalama potansiyelini arttırmaktadır. Kaliteli malzemeleri, profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile müşterilerine sınırsız ve süresiz hizmet verebilen bir şirket olması bu sektörde en çok tavsiye alan firma demektir. Özellikle 2015 yılından itibaren binalara kurulan dış asansör sistemini kullanarak ev taşımacılığında farklı bir boyut kazandırmıştır. Böylece müşteri tercihleri hızlı bir şekilde BOrabey nakliyata dönmüştür. Ev taşımada müşterilerinin dikkat ettikleri tüm hususlarda dikkatli olan ve bunlara kalıcı çözümler sunan BOrabey nakliyat, böylece müşterilerinin ne isteyeceğini çok iyi bilen bilinçli bir hizmet firması haline gelmiştir. Tüm haberleri firmamızın kurumsal web sayfası olan http://www.antalyaborabeynakliyat.com adresinden alabilirsiniz.
Evet, hiç duymadınız bunu biliyoruz.  Çünkü sektöre baktığımızda her telefon konuşmasında ya iş organize oluyor. Ya da ücretli bir şekilde expertiz yapılıyor.  Bu aslında büyük bir güvensizlik ve sorumsuzluktur. Çünkü nakliyat şirketi ister tutsun veya tutmasın işi telefonda değil canlı olarak inceleyerek fiyat teklifi vermelidir. Müşteri de aynı bilinçte hareket ederek telefonda fiyat verene değil, expertize gelip bu iş için ayrıntılı inceleme yapan firma ile hareket etmelidir. Günümüzde şikayetlerin %90’ı bu işi yapan ve yaptıran arasındaki anlaşmazlıklardır. Bu da doğal olarak ticari boyuta ulaşarak sorunların ortaya çıkmasına ve evden eve nakliyat sektöründe bir güvensizlik ortamının doğmasına neden olmaktadır.

Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri (Parça Yük)

Aslında uzun yıllardır var olan ama artık yeni yeni tanınmaya başlayan ve insanlar tarafından ilgi görmeye başlayan bir nakliye sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Parsiyel taşımacılık hizmetleri yani parça yük taşımak daha çok sık sık taşınmak zorunda olanlar ya da az eşyası ile bir başka yere gönderim yapmak isteyenler için en ideal ulaşım olacaktır. Parsiyel taşımacılık hizmetleri yani parça yük taşımacılığı genellikle şehirler arası hizmette verilir ve sizler aynı kamyon içinde kendinize özel ayrılan alana eşyalarınızı aşındıktan sonra yolculuğa çıkar ve vereceğiniz adrese kadar sorunsuz şekilde ulaştırılmaya başlanır.Eşyaların kaybolması karışması ya da hasar görmesi gibi durumlar asla meydana gelemez çünkü bu uygulama yıllardır yapılan ve her seferinde memnuniyetlikle hizmet verilen uygulama olmuştur.Sizlerde parça yük taşıtmak isterseniz yani parsiyel taşımacılık yaptırmak isterseniz o halde bu işin ehli olan BOrabey nakliyat ile anlaşmalı ve hizmetlerini görmelisiniz.

ANTALYA İZMİR BÖLGESİNİN EN İYİ FİRMASIYIZ.

Şuan internet ortamında doğru adrestesiniz hatta doğru sayfadasınız. Günümüzün en zahmetli görünen ve insanların ya tayin dönemleri yada farklı sebeplerden dolayı evlerinin taşınması artık firmamızın bünyesinde çok kolay ve pratik bir hal almış durumdadır. Antalya İzmir evden eve nakliyat hizmetleri de günümüz taşımacılık hizmetlerinin en yoğun şekilde gerçekleştiği rotalardan biridir. Başarılı nakliyat hizmetlerinin tek adresi BOrabey Nakliyat Evden Eve Nakliyat…

Peki Bu işlem Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle bilindiği üzerine firmamız 2007 yılından beri başlamış olduğu nakliye hizmetine her zaman ücretsiz expertizler yönlendirmektedir. Uzmanlarımız tarafından tüm evinizin eşyaları detaylı bir şekilde incelenmektedir. Ölçümü yapılıp yapılamaması, kolileme işlemleri gibi birçok paketleme ve demontaj işlemi analiz edilmektedir. Firmamız yapılan bu analizler sonucunda sizlere de yardımcı olacak şekilde makul bir fiyat politikası belirleyerek taşımacılık hizmetlerine geçmektedir.

İstanbul’dan Antalya’ya İzmir’e yada İzmir’den İstanbul’a Taşımacılık

yön fark etmez. firmamız sizlere her iki bölgenin gelişli ve gidişli olarak taşıma hizmeti vermektedir. Antalya İzmir evden eve nakliyat hizmetlerini sunduğu gibi İzmir İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Profesyonel ve geniş araç filosu ile ev taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştiren Antalya BOrabey Nakliyat, tüm bu hizmetlerini ALLİANZ güvencesinde sigortalı olarak gerçekleştirmektedir.   Yıllarını ev taşımacılığına adayan BOrabey Nakliyat, her zaman taşımacılık hizmetlerinde bir adım önde gitmiştir. Çünkü firmamız her zaman yeniliklere açık olan bir nakliyat şirketi olmuştur. Firmamız Antalya ve İzmir merkez kuruluşlu bir nakliyat şirketi olmasından dolayı bulunduğu illerde hatta ilçelerde taşımacılık hizmetlerine uyum sağlamaktadır. En basit örneği İzmir bölgesinde bulunan tüm ilçelerde firmamız dışarıdan asansör sistemi kullanmaktadır. Firmamız bu hizmeti sizlere ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Taşımacılık hizmetlerini kolaylaştıran bu sistemle sadece İzmir değil, İstanbul’da da bu hizmeti gerçekleştirmektedir.

Referanslı Antalya İzmir Ev Taşıma Hizmetleri

Ülkemizde taşımacılık sektöründe artık güven konusunda hemen hemen %10’lara kadar düştük. Nakliyat sektöründeki yoğun şikayetler artık müşterilerin tedirgin olmasına yol açmaktadır. Lakin bu kalan %10′ luk kısımda firmamız yer alıyor demek yanlış olmaz. Firmamız her zaman güveni tazeleyen bir nakliyat şirketi olmuştur. Taşınan müşterilerimiz bu güvenden dolayı tüm akraba veya arkadaşlarına özellikle firmamızı tavsiye etmektedir. Firmamız elde etmiş olduğu bu tavsiyelerde hem kendisini geliştirmekte hem de müşteri portföyünü arttırmaktadır. Firmamızın Antalya İzmir arası ev taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi direk olarak http://borabeynakliyat.com html adresinden alabilirsiniz. Aşağıda belirtilen harita Antalya – İzmir arası rota haritasıdır. Bu güzergahta istediğini bir yere veya bir kaç yere ev taşımacılığı yada parça taşımacılığı hizmetinizi yaptırabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetlerinde BORABEY Nakliyat Farkı!

Ülkemizin en önemli hizmetlerinden biri haline gelen depolama hizmetleri özellikle kentsel dönüşüm ile beraber ev eşyası depolama olarak büyük önem kazanmıştır. Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile ev eşyalarınızı profesyonelce depolayan borabey nakliyat, kalitesi ve hızı ile evinizin tüm eşyalarını sigortalı bir şekilde depolamaktadır.
Antalya bölgesinde eşyalarınızı güven içinde teslim edeceğiniz depolama firmaları mı arıyorsunuz? Daha önce araştırmadan ve güvenli adreslerin varlığı yokluğu bilinmeden eşyalarını teslim edenlerin sorunlarını okuduysanız ilk başta gözünüz korkmuş olabilir ama sizler zaten bu anlamda araştırma yaptığınızda ve güvenilir firmaları tercih ettiğinizde hiçbir sakıncası olmayacağını anlıyor olacaksınız.Antalya eşya depolama şirketleri içinde hem güvenilir depolarda hizmet verecek olan firmayı, hem eşyalarınızı en korunaklı şekilde muhafaza edecek olan firmayı hem de ekonomik ücretler ile eşyalarınızı teslim alıp saklayacak olan firmaya ihtiyacınız olacaktır.
Sizlerde Antalya eşya depolama şirketlerini uzun süredir araştırıyorsanız BOrabey Nakliyat ve eşya depolama firması zaten karşınıza çıkan ilk isimlerden biri olmuştur diye düşünüyoruz. Sizler için verilen hizmetlerini incelediğiniz zaman zaten profesyonel bir iş akışı içinde olduğunuzu görebileceksiniz. Tüm evinizde ki eşyalarınızı bir aylık ya da daha uzun süreli olarak teslim etmek isteyebilir ya da sadece birkaç parça ile de hizmet almak isteyebilirsiniz. Bu eşya sayısı fark etmeksizin sizler için özel alanlar belirlenecek ve bu bölgede sadece sizin eşyanız yer alıyor olacaktır. Sonrasında ise dilerseniz eşya koymayı ekleyebilir ya da zaman zaman koyduğunuz eşyaları da alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.
12 Eylül 2018
574 kez görüntülendi