TurkCoder.TK
Antalya Sigortalı Asansörlü Taşımacılık | Antalya Asansörlü Evden Eve Taşımacılık (0542/651/50/42)
0242/346/50/42

Sosyal Medyada Biz}

Antalya Sigortalı Taşımacılık

Antalya Sigortalı Taşımacılık

SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT

Nakliyat herkesin belli bir mesafeyle yaklaşmış olduğu sistemlerden biridir. Çünkü bir ev ya da ofis taşınırken eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınıp taşınmayacağı konusunda insanlar tereddüt yaşar. Ancak doğru nakliyat firması sayesinde nakliyat sorunsuz şekilde gerçekleşmektedir. Kırılma, dökülme, kayıp söz konusu olmadan istenilen evden istenilen eve nakliyat işlemi gerçekleşmektedir. Ayrıca doğru nakliyat firması taşımacılık işlemleri esnasında sigortalama sistemi kullanmaktadır. Bu sistem mutlaka kullanılmalıdır. Hem eşyaların güvenilirliği sağlanmakta hem de nakliyat işlemini kabul eden kişinin firmaya olan güveni artmaktadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Sistemi

Evden eve nakliyat işlemi oldukça komplike bir sistemdir. Ancak profesyonel nakliyat firması sayesinde sorunsuz ve doğru şekilde yapılabilir. Taşınacak eşyalar belirlendikten sonra her eşyada incelemeler yapılır. Eşyaların türleri, sayıları, modelleri, önceden oluşmuş deformeler not edilir. Ardından eşyalara özel sigortalama işlemleri yapılır. Sigorta poliçesini eşyalarının taşınmasını isteyen kişinin adına yapılması gerekir. Böylelikle sigortalama işlemi tamamlanmış olur. Eşyaların taşınma anından eve yerleştirilmesine kadar bu sigortalama poliçesi geçerlidir.

Sigortalı Nakliyatın Avantajları

Evden eve nakliyat işlemleri özellikle iki uzak mesafe arasında gerçekleşiyorsa eşyaların zarar görme ihtimali daha yüksek olur. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat sistemlerinde kullanılması gerekilen bir güvencedir. Eşyalar taşınırken zaten fazlasıyla özen gösterilir. Ancak istenmeyen hatalar, kazalar, problemler yaşanabilir. İstenmeyen şekilde eşyalar zarar görebilir, deforme olabilir ve kaybolabilir. Bu durumlar yaşandığı takdirde kişi hiçbir şekilde mağdur edilmez. Yaşamış olduğu maddi kayıp kişiye geri kazandırılır. Bu nedenle mutlaka nakliyat işlemlerinde sigorta poliçesinin yapılması talep edilmelidir.

Sigortalı Taşımacılığın Nakliyatçılar Açısından Avantajları

Sigortalı evden eve nakliyat sistemi eşya sahibine olduğu kadar nakliyat firmasına ve çalışanlarına da çeşitli avantajlar sunmakta olan bir sistemdir. Öncelikle eşyada olası bir zarar görüldüğünde nakliyat işlemi esnasında mı yoksa nakliyat işlemi öncesinde mi oluştuğu konusunda bilgi verir. Böylelikle haksız suçlamalar ve problemler yaşanmamış olur. Ayrıca sigorta sayesinde zarar gören eşyada nakliyat işlemini gerçekleştiren personel bir sorun yaşamadan sigorta aracılığı ile ödeme gerçekleştirilir. Kısacası sigortalı taşımacılık hem eşya sahibi hem de nakliyat firması açısından avantajlı bir sistemdir.

Nakliyatta Sigorta Dışında Alınan Önlemler

Sigortanın yanı sıra eşyalara zarar gelmemesi açısından nakliyat esnasında birtakım kurallara uyulmaktadır. Öncelikle eşyalar içerisinde hava olan ambalajlarla paketlenir. Eşyada çizik olması engellenir. Köşeli ürünlerde de köşeler korunur. Etrafa zarar vermesi ve eşyanın kırılması önlenir.

EVDEN EVE NAKLİYAT

BOrabey Nakliyat olarak yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte evden eve nakliyat hizmetini siz müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Alanında tecrübeli ve profesyonel elemanlarımız ve yeni model eşya taşıma araçlarımız ile evden eve nakliyat hizmetini vermekteyiz. Başta Antalya olmak üzere diğer illere de hizmet veriyoruz.

Eşyaların İncelenmesi

Evden eve nakliyat hizmetinde bizi tercih ettiğiniz andan itibaren belirlenen bir günde, belirlenen zaman dilimi içerisinde personelimiz evinize gelir. Evinize gelen eksperimiz tarafından eşyalar incelenir. Eşyaların incelenmesinin amacı eşyanın taşınma gününde herhangi bir aksilik yaşanmamasıdır. Evinize gelen eksper tarafından tüm eşyalar incelenir ve eşyaların envanter listesi oluşturulur. Listenin oluşturulmasının ardından eşya miktarı ile orantılı araç belirlenir. Bunun yanı sıra eşya taşınması sırasında çalışacak personel sayısı, kullanılacak taşıma aletleri ve ambalajlama paketlerine karar verilir. Detaylar müşteri ile birlikte incelenip karar verildikten sonra anlaşma için adım atılır. Anlaşma sağlanmasının ardında sigorta kapsamında eşyaların taşınması yapılır.

Eşya Sigortası

Yapılan eşya sigortası ile şehir içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık işlemleri garanti altına alınır. Eşya sigortası tüm hizmetlerde geçerlidir. Anlaşmış olduğumuz bir sigorta firması vardır. Allianz sigorta firması ile 100.000 TL değerinde sigorta yapılır. Sigortanın amacı eşyalara zarar gelmesi, çalınması ve olabilecek tüm doğal afetlere karşı eşyaların korunmasını sağlamaktır. Tüm bu özelliklerinden dolayı geniş kapsamlı eşya sigortası olma özelliğini taşımaktadır.

Eşyanın Taşınması

Taşınma tarihi geldiğinde personeller ile birlikte evinizin önüne aracımız gelir. BOrabey Nakliyat bünyesindeki personellerimizin ilk başta evinizde bulunan mobilya eşyaların demonte işlemini gerçekleştirir. Bunun nedeni mobilya eşyaların taşınmasının zor olmasıdır. Ayrıca taşınma esnasında zarar görmemesi gerekmektedir. Demonte işlemi personellerimiz tarafından yapıldıktan sonra birinci kalitede olan ambalajlama malzemeleri ile paketlenir.

Eşyaların Paketlenmesi

Eşyalar türlerine göre farklı malzemelerle paketlenir. Elektrikli ev eşyaları için havalı naylon, streç kullanılır. Paketleme işleminin ardından özel eşya boyutuna uygun olan yere koyulur.

Kumaş, deri koltuk gibi eşyalar ilk önce streç daha sonra havalı naylon kullanılarak paketlenir.Cam türündeki eşyalar kraft kağıtlara ve havalı naylonlara sarılarak köpüklü kolilere koyulur. Evinizde bulunan eşyaların ambalajlanması dikkatli ve kaliteli bir şekilde yapıldıktan sonra araca yüklenir ve talep edilen adrese götürülmek üzere yola çıkar. Evden eve nakliyat hizmetinden sizde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli taşımacılığın adresi BOrabey Nakliyat ile eşyalarınızı sorunsuz şekilde taşıtabilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN+0532 135 53 42

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Başka bir şehre bazen iş, bazen ev değişimi nedeni ile gidilebilir. Gideceğimiz şehri tanımamak özellikle ev bulmak konusunda dezavantajdır. Eviniz hazır olsa bile nakliye ve taşınma işleri gözünüzde büyüyebilir. Oysa uzman firmalardan yardım alarak bu işi kolayca çözebilirsiniz. Hem hızlı hem güvenli olan şehirler arası nakliyat hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Bu hizmet içinde eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi vardır. Bu hizmete evden eve nakliyat da denilir. Böyle denilmesinin sebebi ise asansör kullanılmasıdır.

Yeni bir eve ya da ofise taşınmadan önce planlanması gereken en önemli işlerden biri nakliyedir. Eşyalarınızın güvenle, herhangi bir hasar görmeden taşınmasını sağlamak için konusunda uzman ve deneyimli bir firmayla çalışmanız çok önemlidir. Özellikle şehirler arası taşınma planlarınızı yaparken stressiz ve sorunsuz bir taşınma süreci yaşamak için nakliye şirketinize güvenmeniz gerekiyor.

Borabey Nakliyat ile Yeni Hayatınıza Taşının

Taşınmak sadece eşyaların bir yerden alınıp başka bir yere götürülmesi demek değil. Gidilecek mesafe uzadıkça alınacak riskler de artıyor. Bu sebeple şehirler arası nakliyat, her zaman endişeye neden oluyor. Ancak, bu işi profesyonellerden oluşan bir ekibe devrettiğinizde içinizin rahat etmemesi için hiçbir sebep yok. Borabey Nakliyat size tam da bu profesyonelliği ve güveni bir arada sunuyor. Her ayrıntısına kadar profesyonel hizmet veren BOrabey Nakliyat ile taşınma stresinden tamamen uzaklaşabilirsiniz.

Her Adımda Profesyonel Hizmet

Şehirler arası nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız BOrabey Nakliyat öncelikle evinize ekspertiz gönderiyor. Çünkü güvenli ve zararsız eşya taşımacılığı için taşınacak eşyaların bilinmesi en önemlli ayrıntı. Evinize gelen ekspertiz eşyalarınızı inceliyor ve size şehirler arası nakliyat fiyatları konusundan bilgi veriyor ve profesyonel ekip tarafından size özel bir nakliye programı hazırlanıyor. Eşyalarınıza göre kamyon, personel, ekipman gibi hususlar ekspertiz incelemesi sonucunda oluşturuluyor, böylece taşınma günü karşılaşılacak sürprizlerin önüne geçilebiliyor.

Sağlam ambalajlanmayan ürünler taşıma sırasında zarar görebilir. şehirler arası nakliyatın en hassas noktalarından biri ambalaj. BOrabey Nakliyat‘ın profesyonel ekibi planlanan taşınma günü geldiğinde eşyalarınızı sadece sizin için kullanılan ambalaj ürünleri ile özenle paketliyor. Paketlenen tüm eşyalar, uygun olarak hazırlanmış araçlara yükleniyor ve şehirler arası yolculuğuna güvenle başlıyor. Eşyalarınız yeni şehrinize ve yeni mekanınıza güvenle taşınıyor. Son aşamada eşyaların kurulumu yapılıyor, size de yeni hayatınızın tadını çıkarmak kalıyor.

Siz de profesyonel ve sigortalı eşya taşımacılığından faydalanmak istiyorsanız firmamızdan randevu alabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

Şehir değişikliği durumlarında bazen uygun ev hemen bulunmayabilir. Bu gibi geçici durumlarda eşyalarıma ne olacak diye üzülmenize gerek yok. Eşya depolama hizmetimizden istediğiniz süre faydalanabilirsiniz. Depolama hizmeti de nakliye hizmeti gibi eşyalarınız paketlenerek yapılmaktadır. Eşya miktarınıza göre depo büyüklüğü değişebilir. Eşyalar evinizden alınarak firmamız tarafından temiz depolara götürülür. Uygun bir ev bulduğunuzda ise eşyaları buradan alabilirsiniz. Depolar için kesin bir süre sınırı yoktur. Anlaşma sağlandığı süre boyunca eşyalarınızı burada güvenle tutabilirsiniz.

29 Aralık 2019
Antalya Sigortalı Taşımacılık için yorumlar kapalı
286 kez görüntülendi